Wpis z mikrobloga

To jest ta potężna siła k0nfiarze, która ma rozsadzić unię od środka z 6 eurodeputowanymi, którzy jeszcze podzielili się na pół? XDDDDD

O ile z Pani Bambaryłki i Pana Buczka można sobie niewinnie pożartować. O tyle dla pozostałej trójki, która wchodzi w koalicję z AfD, która jest izolowana nie tylko przez całą niemiecką scenę polityczną, ale nawet Le Pen nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Mam specjalną dedykacją na obrazku w komentarzu.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka #konfederacja #4konserwy
Lambo994 - To jest ta potężna siła k0nfiarze, która ma rozsadzić unię od środka z 6 e...

źródło: image

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 9
@Basiura89: A tak w ogóle zapraszał cię tu ktoś? XD Nie usuwam Ci wpisów przez grzeczność, ale jak się nie podoba post to idź z Bogiem. W całym Internecie tak się spłakujesz jak ci jakiś random świętą Konfunię obrazi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lambo994 afd to są ci, co chcą przyłączyć zachód Polski do Niemiec? Nie ma to jak bardziej nienawidzić żydów niż troszczyć się o własny kraj i jego interesy. Tak dużo braun mowil o kondominium niemiecko-rosyjskim, a teraz jego frakcja sama się do niego przyłącza. I sam by dołączył, ale nawet tam go nie chcą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Basiura89 Z dwóch powodów mam tu konto. Pierwsze to tag #mecz . A drugi triggerowanie konfiarzy i pisowców oraz oglądanie ich epickiego bólu tyłka i totalnej niemożność zrobienia czegokolwiek poza wyciem, gdy Tusk z PO wrócili do władzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@d_garm: AFD chce też jak najszybciej przywrócić Nord Stream i znieść sankcje na Rosję. Oficjalnie piszą o tym w swoim programie. Brak słów na "patriotów" z Konfy.
  • Odpowiedz
@Lambo994 w sumie to na 3 się podzielili skoro Braun nie idzie ani tam ani tam. Wiele ugra dla Polski jak go nigdzie nie chcą xd Na pewno uga dla swojego portfela. Idealna pozycja. Może gadać co chce, udawać, że coś robi, a zero konsekwencji.
  • Odpowiedz
  • 0
ale to ty wyjesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Basiura89: Nie wiem czy Ci tam towarzysze w Konfie wytłumaczyli, ale po to jest mikroblog, żeby poruszać różną tematykę i nawiązywać dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie po prostu jesteście chodzącymi memami. Sam fakt, że ty pultasz się do mnie o to, że nadepnąłem na ukochaną konfunię na mikroblogu. Natomiast zupełnie nie przeszkadza Ci fakt, że jej politycy zawiązują sojusz z anty-polską AfD, pochwalającą m.in. pakt Ribbentropp-Mołotow czy kwestionującą naszą zachodnią granicę. Najlepiej pokazuje z kim mamy
  • Odpowiedz
już daj spokój temu biednemu OPowi, zapłacili to napisał ¯\(ツ)/¯


@Basiura89: eee, głupoty gadasz, jak klasyczny wyborca konfederacji. Pokwicz jeszcze, bo Twoi przedstawiciele w parlamencie UE idą w sojusz z Niemcami chwalącymi pakt Ribbentrop-Mołotow. To tak, jak by napluli Polakom w twarz.
I co będzie następne - ciągle wstrzymają się od głosowania jak w Polskim parlamencie?
  • Odpowiedz
@ibilon No tak, tylko 3 z nich dołączyło do frakcji, gdzie wiodąca siła jest finansowana przez Rosję i chce odebrać Polsce Ziemie Zachodnie i przywrócić Nord Stream.
  • Odpowiedz