Wpis z mikrobloga

przepraszam @cuks ale ja to muszę skomentować:

pozwól że przedstawię Ci drugą stronę, bo u Was nie wygląda to wcale kolorowo xD
mam 26lat, od 2lat jeżdżę praktycznie co tydzień na dyskoteki/ do klubów, rodzice wychowali mnie gdzie mam jakieś wartości, więc to co opisałaś w poście, łapanie za rękę czy za udo, takie zachowanie do mnie nie pasuje i podejrzewam że nawet na 5-6spotkaniu nie miałbym odwagi i czułbym się JA niekomfortowo, wracając do tematu, na dyskotekach tańczę z dziewczynami coś tam zagadam, i zazwyczaj po 2kawałkach dziewczyny dziękują, ja tańcze dalej solo, i obserwuje te dziewczyny, z myślą że może to ja popełniłem gdzieś błąd xD, i teraz będzie najlepsze słuchaj tego, podejmuję obserwacje tych dziewczyn z którymi tańczyłem xD do tych dziewczyn podchodzą osoby które zaczynają tańczyć, ale to jest taniec - gdzie facet zaczyna łapać za tyłek, a ta się śmieje i wije jak wąż na pustyni xD, po 3/4 kawałkach zaczynają się namiętnie całować, raz widziałem przypadek gdzie jedna para poszła do toalety - i to dziewczyna złapała go za rękę i ciągnęła do WC xD

pragnę zaznaczyć że wygląd chłopów w tej kwestii nie ma dużego znaczenia, widziałem grubych, z zakolami, po prostu jak z dziewczyną tylko tańczysz to jesteś dla nich za nudny, musisz dać coś więcej xD
ale i tak uważam że największymi przegrywamy są faceci co stawiają piwo/drinki, laska z nimi tańczy a później kontakt się urywa xd
Upadek ludzkości...

#tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #przegryw
Adom007 - przepraszam @cuks ale ja to muszę skomentować:

pozwól że przedstawię Ci dr...

źródło: obraz_2024-07-10_124229460

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Adom007: jeśli masz kłopot ze złapaniem za rękę czy udo to po co w sumie chodzisz do klubów?
To nie jest kwestia jakiegoś szacunku czy wartości wyniesionych z domu tylko obcowanie z drugim człowiekiem, laski pewnie widzą że jesteś jakiś wycofany i one tam nie przychodzą żeby ciebie zdobywać tylko na odwrót xd
Żeby nie było ja za tyleczek nie łapałem ale się wypowiem
  • Odpowiedz
  • 0
@wielbiciel_storm_iron: niee, ale wiesz jak widzisz na imprezie jakąś laske która Ci się podoba i chcesz zatańczyć z nią, ale jakiś inny typ Cię wyprzedza i zaczyna z nią tańczyć po czym później się całują, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać xD
  • Odpowiedz
@Adom007 no jak jesteś taką cipą, że do 5-6 spotkania żadnego kontaktu fizycznego to co się dziwisz
Poza tym wiadomo że w klubach to #!$%@? głównie są a nie wartościowe dziewczyny
  • Odpowiedz
  • 0
@wielbiciel_storm_iron: czekaj czekaj, bo ja chyba nie rozumiem, co innego jest tańczyć z dziewczyną i położyć dłoń na plecach/talii, a co innego łapać za tyłek, albo odchylać top żeby sprawdzić jaki stanik założyła xDD
nie uważasz że granice zostały przekroczone?
  • Odpowiedz
@Adom007: kwestią wartości jest odwlekany dotyk? Bardziej bym powiedział, że odwagi a raczej jej braku. O ile można zrozumieć, że na pierwszej czy drugiej randce czasem może nie wypadać ale od trzeciej w górę nie ma nic nadzwyczajnego w poszukiwaniu kontaktu fizycznego.
Tak czysto teoretycznie...5-6 spotkań odbywa się w przeciągu +/- miesiąca bo przecież nie widujecie się codziennie (wiadomo, bywają wyjątki). Przez ten miesiąc poza spotkaniami dodatkowo wymieniacie sporą ilość
  • Odpowiedz
  • 2
@matt007:

Złapiesz więcej pewności siebie i zamiast obserwować jak inni zabierają panny do kibla to Ty będziesz tym facetem.


ale zrozum że ja nie chce być Tym facetem xD

Do reszty jak najbardziej się zgadzam...
  • Odpowiedz
ale zrozum że ja nie chce być Tym facetem xD
@Adom007: to tylko przenośnia i piszę to w kontekście przestania bycia miekką fają. Jako facet który "wie czego chce" będziesz sam mógł zdecydować czy zabierzesz laskę na "randkę" do kibla czy gdziekolwiek indziej. Przez brak pewności siebie po prostu sam sobie tą możliwość zabierasz i kiedy Ty obserwujesz inni korzystają.
  • Odpowiedz
@Adom007 nie wiem co się stało z naszym społeczeństwem, że ktoś, kto ma po prostu ludzkie podejście do kobiet i nie zachowuje się jak #!$%@? zwierzę jest nazywany miekką fają i frajerem. Ode mnie masz plusa i względny szacunek
  • Odpowiedz
@Adom007: No to w sumie przez to jak zostałeś wychowany, tak się zachowujesz - jak tu gadają w bluepillowym stylu.

Spoko, że zauważyłeś w końcu jak świat wygląda i sam doszedłeś do takich wniosków - te wszystkie dziewczyny (nie tylko karyny, ale normalne dziewczyny jakich pełno na studiach, w pracy), przeliżą się czy nawet pójdą do łóżka na pierwszym spotkaniu z Tindera czy na imprezie w skrócie.

Możesz dalej być
  • Odpowiedz