Wpis z mikrobloga

@Vedar: Taa a na jamajce będzie obierdalała murzyńskie dłuta żeby driny jej stawiali bo wszystko wyda na bilety. Wielka niezależna kobieta xD
Kasę pewnie też ma ze świecenia cycami w necie od spermiarzy. Bez spermiarzy by musiała kible czyścić na orlenie bo do niczego ambitnego się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@Vedar: I ma rację dziewczyna, kto by chciał pracować na p0lusa mając takie możliwości? Dla prawdziwego mężczyzny oczywistym jest że osoba zarabiająca więcej, ma większy wkład w związek.
  • Odpowiedz
@Vedar: No ale ma racje xD p0lus oczekuje, że kobieta będzie płacić za siebie, ale jednocześnie chce z niej zrobić "tradycyjną" kobietę, która będzie posłuszna, nie będzie miała swojego zdania, będzie mu gotowała, sprzątała i opiekowała się dziećmi SAMA. Jakby facet był mentalnym feministą to nie mam nic przeciwko, żeby płacić 50/50, ale Janki popierają patriarchat, przy czym jednocześnie chcą, żeby kobiety ich wyręczały w ich "męskich" obowiązkach. Więc sorry,
  • Odpowiedz
@andbatros

@Vedar: Taa a na jamajce będzie obierdalała murzyńskie dłuta żeby driny jej stawiali bo wszystko wyda na bilety. Wielka niezależna kobieta xD

Kasę pewnie też ma ze świecenia cycami w necie od spermiarzy. Bez spermiarzy by musiała kible czyścić na orlenie bo do niczego ambitnego się nie nadaje.

To akurat prawda , niektóre laski wszystko inwestują w wygląd bo wiedzą że nie mają inteligencji
  • Odpowiedz
@BiauoRycerz

@Vedar: I ma rację dziewczyna, kto by chciał pracować na p0lusa mając takie możliwości? Dla prawdziwego mężczyzny oczywistym jest że osoba zarabiająca więcej, ma większy wkład w związek.

Tu też racja ogólnie , faceci z reguły zarabiają więcej i powinni też się więcej dokładać jako "głowa rodziny ' ale te pieniądze nie powinny być do jej #!$%@? na głupoty tylko na życie dzieci opłaty a na swoje majtki
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

@Vedar: No ale ma racje xD p0lus oczekuje, że kobieta będzie płacić za siebie, ale jednocześnie chce z niej zrobić "tradycyjną" kobietę, która będzie posłuszna, nie będzie miała swojego zdania, będzie mu gotowała, sprzątała i opiekowała się dziećmi SAMA. Jakby facet był mentalnym feministą to nie mam nic przeciwko, żeby płacić 50/50, ale Janki popierają patriarchat, przy czym jednocześnie chcą, żeby kobiety ich wyręczały w ich "męskich" obowiązkach.
  • Odpowiedz
, ale jednocześnie chce z niej zrobić "tradycyjną" kobietę, która będzie posłuszna


@WyzwolonaPodrozniczka: Nie, nie, nie. Nie rozumiesz, jak większość kobiet... Ja nie chce kobiety, którą trzeba do czegokolwiek przymuszać. Chcę taką, która sama wie, że trzeba zadbać o dom i obiad ugotować. Sama z siebie to robi i tą ją uszczęśliwia. Taka mała różnica.
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: Wiem, wiem. Ale w kwestii płacenia ma być niezależną feministką :))) A ty ani nie przyniesiesz porządnej kasy do domu ani w niczym nie pomożesz jeśli chodzi o codzienne obowiązki. Fantastyczny układ, ale tylko dla jednej strony. Dla kobiety to tylko dodatkowe obowiązki. Wybacz, ale to się nie kalkuluje :))))
  • Odpowiedz
@Vedar Ok, ale jestem ciekaw, ile dziewczyn, czy tam "girls" wśród adresatek tego postu, jest w stanie pozwolić sobie na taką noc w hotelu na Jamajce za 2000$ za noc. Mówię tu o dziewczynach, które normalnie zarabiają, a nie dają doopy za kasę. To, że są takie dziewczyny, które dobrze zarabiają i które stać na takie rzeczy, to nie wątpię. Ale ile według Was jest takich dziewczyn w naszym społeczeństwie?
  • Odpowiedz
Chcę taką, która sama wie, że trzeba zadbać o dom i obiad ugotować. Sama z siebie to robi i tą ją uszczęśliwia. Taka mała różnica.


@WhiskyRomeo:

Czyli siedzi w domu i cofa się w rozwoju, do tego dokłada się do budżetu domowego a w zamian od faceta dostanie... Chooya w doopę.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Dokładnie. Już się takie fr@jerki nie rodzą. Kolega ma mentalność rodem ze średniowiecza i oczywiście przez 30 lat nie zauważył, że świat poszedł do przodu i zasady się zmieniły. Ale po co żyć w teraźniejszości - lepiej rozpamiętywać przeszłość i ją idealizować zamiast zaadaptować się do nowych warunków, w których każdy człowiek jest RÓWNY i nikt świadomie nie godzi się na niewolnictwo xD
  • Odpowiedz
@Vedar: no wlasnie na tym polega niezaleznosc finansowa ze nie oczekujesz sponsorowania wakacji a kosztami sie dzielisz po polowie, wspolczesne polki wlasnie nie chca byc niezalezne
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

@WyzwolonaPodrozniczka: takim kolesiom jest tęskno do czasów gdzie kobieta jak odmówiła mężowi seksu to mogła dostać wpiertol.

No ja cały czas piszę, że oni chcą c!py z przydziału. Im się wydaje, że jak się już ma kobietę/narzeczoną czy żonę to ona ma obowiązek obsługiwać faceta seksualnie kiedy on ma tylko na to ochotę i nie ma prawa odmówić xD Wykopki żyją w przeświadczeniu, że seks w stałym
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus @WyzwolonaPodrozniczka mózgi wam wyprano. Układ jest idealny. Kobieta ma wszystko co chce. Jedyne co jej zostaje to jakiś sposób by zademonstrować swoją dobrowolną wdzięczność - jeśli to dla was za dużo, to mniej wymagać się nie da. Pamiętajcie jednak, że takie kobiety mają z was bekę. Choćby moja żona ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz