Wpis z mikrobloga

  • 150
@Sibu: jak coś jest złe to należy to zmienić a nie się z tym godzić. Jakbyś miał gówno na środku salonu to też byś się z tym pogodził czy raczej je posprzątał
  • Odpowiedz
@Sibu: poczekaj aż, Nestle zacznie próbować mieć monopol na źrodła wody i ich CEO Ci powie - Woda towar jak każdy inny i da do zapłacenia fakturę na 40% wypłaty.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: nie no nie możesz tka brać wody z pod ziemi. Ona należy do koncernu. Podatek jest na niej.

A wodociągi jak rozumiem wybudowane za publiczne pieniądze sprywatyzować w myśl koszty społeczne zyski prywatne..

Ty naprawdę nie widzisz problemu w prywatyzacji źródeł wody?
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Ale po cholore domyślną metodyką działania ma być kombinowanie. Cały nasz cholerny kraj jest na tym oparty i jak na tym wychodzimy? polnische wirtschaft znikąd się nie wzięło.

"@iamjashin: I kto mi zakaże na mojej działce studnie sobie wykopać. Chłopie.. tyś nienauczony kombinowania, Polak w ogóle jesteś?" rząd Ci zakaże - opłatę za studnie już masz - https://agrodoradca24.pl/prawo-wodne/jak-obliczyc-wysokosc-oplaty-za-wode-pobrana-ze-studni-6323.html
  • Odpowiedz
@mvp84: płace bo pracuje i zarabiam jak każdy normalny człowiek. Jednak na jedzenie i picie mnie stać. A na mieszkanie nie. Pomimo że zarabiam dużo więcej niż średnia krajowa
  • Odpowiedz