Wpis z mikrobloga

  • 10
@Gensek: zgadza się. Postawione w kartonowej kawalerce o metrażu pokoju poniżej 5 metrów kwadratowych – czyli autorzy poszli w realizm.
  • Odpowiedz
@Roszp: Głośnik grający do 40khz będzie odtwarzał inaczej 5-10khz niż głośnik grający do 20khz.
Wynika to z możliwości impulsowych głośnika i przesunięć fazowych.
  • Odpowiedz
@Roszp: Ale to wszystko prawda. Widziałem ostatnio filmik gdzie Japończyk miał sprzęt chyba za pół bańki ale mieszkał w czymś tak małym że żeby otworzyć lodówkę musiał przesuwać kanapę!
  • Odpowiedz
@Roszp no i że, mem nie ma sensu, bo nie jest memem. To jakby memem miał być "kupiłem butelkę wody, bo lubię ją pić bo wtedy jestem nawodniony".
  • Odpowiedz
@Ja_CuLa Nie pomyliło ci się przypadkiem ze zniekształceniami intermodulacyjnymi?
Zresztą, jakie to ma w ogóle znaczenie w kontekście mema?
  • Odpowiedz
zgadza się. Postawione w kartonowej kawalerce o metrażu pokoju poniżej 5 metrów kwadratowych – czyli autorzy poszli w realizm.


@Roszp: ja wiem, że to po prostu łatwe lajki, ale #!$%@? bez przesady xd
  • Odpowiedz
  • 4
ja wiem, że to po prostu łatwe lajki, ale #!$%@? bez przesady xd


@aett: ale to nie jest przesada xD
Audiofile w Japonii to jest zupełnie inny poziom, a dodaj do tego warunki mieszkaniowe i umiłowanie do monstrualnych, vintagowych JBL-i i otrzymasz czasem tak kuriozalne obrazki jak ten, o którym wspomniał mirek wyżej – że chłop musi odsunąć kanapę, żeby dostać się do lodówki. Zobacz sam:
Roszp - >ja wiem, że to po prostu łatwe lajki, ale #!$%@? bez przesady xd

@aett: ale...
  • Odpowiedz
@Roszp: nie no to znam, myślałem o polskich warunkach xd chyba najdroższy system jaki widziałem w bloku to ok 100k, ale ze zdublowanymi źródłami xd
  • Odpowiedz
  • 2
@aett: ja widziałem któryś niższy model Magico (tak z 200k za parę) wpierdzielony w meblościankę, dopchnięte do ściany i chłop się żalił, że magiczne nóżki harmonixa mu nie pomogły xD

A ostatnio jak zacząłem robić tiktoczki, to jeden chłop często mi w komentarzach pisze rzeczy typu "sprawdź na dobrym sprzęcie a nie teoretyzujesz" czy coś takiego:

(Magico M3 kosztują jakieś 500k za parę, oczywiście musiał się pochwalić xD)
Roszp - @aett: ja widziałem któryś niższy model Magico (tak z 200k za parę) wpierdzie...

źródło: IMG_3275

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Roszp

@aett: ja widziałem któryś niższy model Magico (tak z 200k za parę) wpierdzielony w meblościankę, dopchnięte do ściany i chłop się żalił, że magiczne nóżki harmonixa mu nie pomogły xD


A ostatnio jak zacząłem robić tiktoczki, to jeden chłop często mi w komentarzach pisze rzeczy typu "sprawdź na dobrym sprzęcie a nie teoretyzujesz" czy
  • Odpowiedz