Wpis z mikrobloga

@Gruboklates: wybór od Sasa do Lasa. Co ci mamy powiedzieć, skoro nawet nie raczyłeś napisać czegoś więcej o tym, do czego ci auto, jak będzie używane i czego od niego oczekujesz?
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: @JanTadeusz są różne ale które pod względem komfortu, prowadzenia, prezencji, ogólnego użytkowania w miasto/trasa, tryb mieszany ma najlepsze notowania w praktyce? Zboża na bazar nim nie będę woził. Oczekuje prezencji, wygody, przyjemności z jazdy, mało awaryjności no i miejsca. Nie musi być super duże ale też klitki żeby w środku nie było.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: zesrałeś się o coś o co nie powinieneś. Moja sprawa gdzie będę jeździł. Zapytałem tylko które polecacie bo być może takie użytkujecie i możecie odpowiedzieć. Są różne bo takie akurat mi się podobają wizualnie. Na podstawie własnych doświadczeń można podpowiedzieć. Chodzi o komfort, jakość wykonania itd. Dużo miejsca ma być ale nie jakoś bardzo dużo. Teraz lepiej?
  • Odpowiedz
Moja sprawa gdzie będę jeździł.


@Gruboklates: tak, twoja sprawa. Ale to, gdzie będziesz jeździł (miasto, trasa, ile, sam/z 5-osobową rodziną?) bezpośrednio wpływa na to, co można polecić. Jaki rodzaj nadwozia, jaki generalnie charakter samochodu, jaki typ silnika.

Chodzi o komfort, jakość wykonania itd. Dużo miejsca ma być ale nie jakoś bardzo dużo. Teraz
  • Odpowiedz