Wpis z mikrobloga

@konto-dla-czarnejlisty: stare dobre czasy, kiedy nowy windows oznaczał rzeczywiście ewolucję, a czasem rewolucje i przydatne rzeczy/narzędzia. W tej chwili ogarnia mnie trwoga na myśl o każdym nowym updejcie, który wnosi setki niepotrzebnych, mających nas tylko szpiegować procesów.
  • Odpowiedz
stare dobre czasy, kiedy nowy windows oznaczał rzeczywiście ewolucję, a czasem rewolucje i przydatne rzeczy/narzędzia


@zaba_128: ty bezkitu na serio to mówisz w wątku o Windows ME? xDDD
  • Odpowiedz
@konto-dla-czarnejlisty: Windows XP Forever! Jakoś Windows ME całkowicie ominął mnie i środowisko moich działań. Być może był zbyt krótko na rynku by zdobyć sobie sympatię użytkowników. Nie pomogła także premiera XP w 2001 roku. Zacząłem od 98SE później przeskok do XP, ale nie tak od razu bo ten system wcale nie był taki dobry na początku. Wielu znajomych robiło rollback do 98 by były problemy z kompatybilnością i stabilnym działaniem.
D1_MIRAS - @konto-dla-czarnejlisty: Windows XP Forever! Jakoś Windows ME całkowicie o...

źródło: dcm04596

Pobierz
  • Odpowiedz
stare dobre czasy, kiedy nowy windows oznaczał rzeczywiście ewolucję, a czasem rewolucje i przydatne rzeczy/narzędzia. W tej chwili ogarnia mnie trwoga na myśl o każdym nowym updejcie


@zaba_128: Za starych dobrych czasów też była fala narzekań na każdy nowy Windows i wszyscy pisali że zostają przy starym. I tak co wydanie xD
  • Odpowiedz