Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do niedawna jeszcze myślałem że to co piszą na wykopie że #p0lka lecą na murzynów to nieprawda i że na pewno wstyd przed rodziną i znajomymi je hamuje przed takimi związkami.
Oj jakżeż bardzo się myliłem do naszego małego miasteczka Goleniów przyjechało w styczniu do pracy na budowie 7 czarnoskórych mieszkają w bloku obok mnie.
I wiecie co? Polki wręcz koczują przed tym blokiem przez te pół roku przewinęło się z 30 kobiet spokoinie i to takie młode dziewczyny z ładnymi tyłkami w tym wiem że dwie są już w ciąży...
Do tego moja dziewczyna jak ich widzi mówi zawsze że są słodcy i hottt hooottt muszę jej pilnować..
Naprawdę biały mężczyzna nie ma szans z naturą i mokebe.
Przepraszam wykopków za wątpienie,wy widzieliście wcześniej coś czego ja nie dostrzegałem.

#zwiazki #szczecin #goleniow #przegryw #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
po prostu krecisz sie wokol szmat, szlaufa aktualnego tego bym zostawil jak sie nawet nie kryje ze mysli o czarnych fiutach
  • Odpowiedz
Polki wręcz koczują przed tym blokiem przez te pół roku przewinęło się z 30 kobiet spokoinie i to takie młode dziewczyny z ładnymi tyłkami w tym wiem że dwie są już w ciąży...


@mirko_anonim: Pewnie były to pewne siebie kobiety, wykształcone, na stanowiskach. Nie #!$%@?, patola zawsze będzie patolą.
  • Odpowiedz