Wpis z mikrobloga

@dekoder-konto: może masz u siebie coś lokalnego. Nigdy tego samochodu nie widziałem na żywo, a dużo jeżdżę samochodem i widziałem różne cuda, ale tego nigdy.
  • Odpowiedz
@dekoder-konto: ja jednak w przeciwieństwie do poprzedników potwierdzę, że jak na auto nieoferowane na rynku polskim jeździ tego dużo i również przykuło to moją uwagę. Częściowo da się to wytłumaczyć tym, że aktualnie w europie rynek nie oferuje NIC co mogłoby z tym autem konkurować. Z drugiej jednak strony w ten sam sposób co pacifica mogłyby do nas trafiać kie carnival i inne minivany z rynku amerykańskiego, a ich jakoś
  • Odpowiedz
@dekoder-konto bo jak masz trójkę dzieci i chcesz poza nimi wziąć czasami jakiś bagaż nie na dach to nie bardzo jest sensowna alternatywa. Masz do wyboru albo auta sporo mniejsze z udawanym 3. rzędem, albo coś co jest de facto blaszakiem przerobionym na vana.

Sam się przez chwilę zastanawiałem, ale stwierdziłem, że jednak za duże bydle.
  • Odpowiedz
@dekoder-konto to odpowiedź na auta jednorazówki z 3 cylindrami o pojemności 1 litra czyli tzw kosiarki. Po 100 tys r taki silnik do kapitalnego remontu. Też wolę wolnossące duże jednostki co to potrafią wytrzymać więcej niż kilka setek km i mają prostą budowę.
  • Odpowiedz
O co chodzi, że tak sporo osób w czasach "kryzysu" wybiera auto z dużym silnikiem, ciężkie i kosztujące ponad 100k używane?


@dekoder-konto: Co prawda nie zauważyłem zwiększonej ilości tych aut, ale analogicznie niby społeczeństwo biedne a na ulicach pełno audi, bmw, mercedesów. Ludzie to kupują żeby się pokazać bo im ego nie pozwala na inne auto.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: powiem tak, mam 3 w miarę świeże auta klasy premium, więc raczej nie do mnie ten post, natomiast w 100% rozumiem ludzi, ktorzy wolą starsze premium niż nowsze byle co. I nie chodzi o żaden status, tylko po prostu te auta są lepiej wykonane, lepiej wyciszone, fotele są wygodniejsze, audio gra lepiej. Poobcujesz trochę z materiałami w sensownym aucie, to nie chcesz już wracać do gówna.
  • Odpowiedz
powiem tak, mam 3 w miarę świeże auta klasy premium, więc raczej nie do mnie ten post,


@Retoryk: Czekaj Stop! Bo czegoś tu nie rozumiem, i piszesz głupoty totalne w tym momencie. Jeśli nie do ciebie jest ten post tak uważasz, to po jaką cholerę odpowiadasz? Nie p!d0(L) głupot błagam, właśnie sam udowodniłeś bycie takim bucem pisząc o innych autach per gówno. Ludzie kupują starszą klasę premium zazwyczaj dla tego,
  • Odpowiedz
Ludzie kupują starszą klasę premium zazwyczaj dla tego, że jest na masce znaczek którym się można pochwalić, na który można wyrywać dupy oraz żeby się poczuć kimś zazwyczaj


@Cztero0404: nie generalizuj wrzucając wszystkich do jednego worka, bo @Retoryk ma rację, że auta premium pod wieloma względami przewyższają regularne marki i jak ktoś ma hajsu jak lodu to nie dziwota że wybiera lepszy produkt.

To z czym bym dyskutował to
  • Odpowiedz