Wpis z mikrobloga

@xclws: No debile. Ja się nie dziwię że nawet przed wojną był taki rozpi.erdol na Ukrainie skoro są tam ludzie z takim mentalem i pojmowaniem świata.
  • Odpowiedz
@xclws: przymiotnik polski z małej litery.
To, że jeden słabo myślący wpadł na taki pomysł to nie znaczy, że ktoś to popiera. Po wpisie można pomyśleć, że to coś dużego a ty nawet nie wiesz czy protest się odbył xd
  • Odpowiedz
@xclws: wrzucasz jakieś tiktoki a tam aby coś zobaczyć trzeba ściągnąć tiktoka.
Tylko nie mów że to gówno masz zainstalowane na telefonie..

Ps. Chciałem poczytać komentarze pod oryginalny postem.
  • Odpowiedz
odwetu będą traumatyzować Polskie chore dzieci i organizują protest pod Polskim dziecięcym szpitalem, brak słów na tych ludzi.


@xclws: ale to nie jest protest mający utrudniać działanie szpitala tylko zwrócenie uwagi rodziców na to co się dzieje na Ukrainie i co może dziać się w Polsce. Jak dla mnie ok. Zresztą widać, że szpital się przyłączył poprzez wywieszenie ukraińskich obrazków
  • Odpowiedz
@galonim:

‼️Apelujemy do NATO jednym wezwaniem – o przyznanie Ukrainie członkostwa w sojuszu i natychmiastowe zaprzestanie tego terroru ‼️


Będziemy krzyczeć do NATO, będziemy krzyczeć do całego świata o pomoc, bo tylko to może teraz pomóc Ukrainie i jej dzieciom.
xD
Czyli to nie jest protest przeciwko ruskim tylko wołanie o pomoc do nato
  • Odpowiedz
  • 21
@galonim: Rodzice dzieci w szpitalach mają swoje problemy i zmartwienia i myśle że ostatnią rzeczą jaką mają ochote oglądać i słyszeć to krzyki ukraińców i szopki pod szpitalem z zakrwawionymi dziećmi.
  • Odpowiedz
Czyli to nie jest protest przeciwko ruskim tylko wołanie o pomoc do nato


@Nobel21: wołanie o pomoc do Polaków którzy najszybciej zrozumieją ich sytuacje, czyli wołanie o pomoc do NATO
  • Odpowiedz