Wpis z mikrobloga

Mikri pomóżcie mi proszę, bo jak nie wy to już nikt ()

Od ponad 2 lat sąsiad z góry wyrzuca pety przez balkon, które lądują na moim (ja 4, a on 5 piętro). Na sztucznej trawie mam około 30 dziur od petów, nie trzymam niczego na balkonie, bo boje się o pożar, raz siedziałem to mi pet kolo nogi spadł i przyszedł po to, jak go #!$%@?łem przez tel.(on jest chory psychicznie i ma dużo kasy). Strach na balkonie siedzieć, z myślą, że zaraz pet na głowę Ci spadnie i Cię przypali.

Mówi ze już nie będzie i tak w kółko - administracja rozkłada ręce, ja tak samo. Raz bylem go zgłosić na policje, żeby było w notatkach już. Rozmowa z nim nie ma sensu i nawet nie zamierzam, go już prosić czy upominać, bo od 2 lat jest to samo - mowi, że już nie będzie, przeprasza i zaraz znowu to samo.

On to robi specjalnie, bo ma ego, że nikt mu nie podskoczy. Bez dowodu konkretnego policja nic nie zrobi, bo nad nim jest jeszcze piętro, wiec powie, że to nie on i taka zabawa. Mam pomysł, żeby nagrać jak bedzie palił i może akurat się uchwyci ze pet wylatuje od niego z balkonu i wpada do mnie. Czasem słyszę jak jest na balkonie, ale to nie jest takie łatwe idealnie trafić z czasem, szczególnie ze sam często jestem w rozjazdach.

Wierze, że macie jakieś sprawdzone sposoby, bo rozkładam już ręce. Czasem zbieram te pety i daje mu, a wycieraczkę, ale dalej to samo. Jest takim śmiecie, że myśli, że nikt mu nie podskoczy, ale na każdego cwaniaka zawsze jest większy cwaniak.

Ogólnie to jedna z dziesiątek jego akcji - zapraszanie #!$%@?, bicie ich, szarpanie z partnerką cała noc i krzyki, ćpanie i płakaniu na balkonie, że go zostawiła, puszczanie muzyki na całe osiedle - wszystko udało się ogarnąć, ale tylko te pety zostały. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nikt nigdy nie działał mi na nerwy, jak ten ludzki śmieć przysięgam.

#palenie #papierosy #pety #palacze #balkon #sasiad #nieruchomosci #policja #problemzsasiadem #pozar
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@margieli zdobądź dowód, może uda mi się mandat za śmiecenie wystawić, jak jest taka opcja to sprawdź czy osoba z piętra nad nim nie pali

jakby dostawał dzień w dzień mandat za śmiecenie to przynajmniej tyle, miałbyś jakaś satysfakcję
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan @mkorsov @Karton_ze_szklem @del855 @Radkovich

Problem jest taki, że mamy w garażu podziemnym miejsca obok siebie i obawiam się, że on jest zdolny zrobić więcej niż ja, jakby się zaczęła walka na takie klejenie zamka w drzwiach itp. Ja #!$%@? nienawidze naprawdę, ale to odpada.

Sztuczna kamera na jakimś pręcie nie jest głupim pomysłem + jak uda mi sie nagrać prawdziwą jak rzuca, to będzie to zgłoszone
  • Odpowiedz
@margieli: Powiedz na spółdzielni, że po prostu wystawisz kartony na balkon i jak spadnie pet to je podpalisz, wtedy zgarniesz kasę z ubezpieczalni i będziesz mógł się przeprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może zareagują
  • Odpowiedz
@margieli: Tak wygląda życie w bloku wybrałeś je to teraz żyj. Myślałeś że jak osiedle będzie nowe i zamknięte to będzie inaczej niż w wielkiej płycie? Nikt się do ciebie nie będzie dopasowywał ty masz się dopasować do średniej.
  • Odpowiedz