Wpis z mikrobloga

ohui, ponoć jakiś typek w #ericsson wlazł do biura z siekierą i zaczął atakować ludzi w biurze. 2 osoby ranne, reszta ludzi albo uciekła, albo pochowała się w salkach...

Coś złego się dzieje w #krakow ostatnio, no i znów #ruczaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 58
  • Odpowiedz
@Login_login: Czy ja napisałem, że mam ochotę to zrobić? Ale ciekawi mnie bardzo twój sposób myślenia. Może ty skorzystaj z pomocy psychiatry/psychologa zanim będzie za późno ;)
  • Odpowiedz
@Login_login


idź do psychologa czy wręcz psychiatry zanim komuś albo sobie zrobisz krzywdę.


Patrząc na pomoc psychologiczną w naszym kraju to nic absolutnie nie daje. Zanim doczekasz terminu to będzie za późno, potem samo ich wątpliwe metody lecznicze. Był ostatnio rajd kolesia focusem po Szczecinie ,który się leczył i też mu nie pomogło( _)
  • Odpowiedz
a potem odpalił się przy biurku.


@grzeslaw: To on siekierkę miał w jakimś plecaku/torbie? Jak to wszystko wyglądało, jesteś w stanie opisać?
  • Odpowiedz
@grzeslaw: łocie hui () po tym co przeczytałam, wyobrażałam sobie, że gość wpadł do budynku z tą siekierą na recepcję, a on przyszedł do roboty z siekierą w plecaku... ()
  • Odpowiedz
to prawda. Myślę, że to mógłby być jeden z powodów, że koleś się odpalił ale w Ericssonie był dość nowy. Poza tym nie widzę żeby ludzie w firmie byli zmuszani - dużo osób nawet raz w tygodniu nie ma. Doszło jeszcze info, że koleś niby wyleciał z Nokii w ramach zwolnień grupowych na początku roku, gdzie jest full remote ale to nie jest potwierdzone. Atak nie był też osobisty, bo chciał siekać
  • Odpowiedz
@grzeslaw: @Krs90: @aei9077: Ja słyszałam natomiast, że facet miał jakieś problemy w związku ze stalkowaniem szefowej, ale dowiedziałam się tego na zasadzie od koleżanki, której powiedział kolega, któremu powiedziała żona, etc., więc równie dobrze może to być info z dupy.
  • Odpowiedz