Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedno wyjście z domu zniszczyło moje życie. Jestem w 'szczęśliwym związku' od prawie 6 lat. 2 lata temu dziewczyna namówiła mnie na wyjście z jej znajomymi. Była tam laska na punkcie której dostałem całkowitego #!$%@?, mimo że pod względem urody nie jest atrakcyjniejsza od mojej partnerki. Ciężko mi wyrazić odczucia, ale rozmawiając z nią czułem się jakbym miał 15 lat i spotkał miłość mojego życia. Od tamtej pory wysyłaliśmy sobie wiadomości, memy itp. Gdy wyraziła chęć spotkania poinformowałem co czuję, że oboje jesteśmy w związkach i nie wypada no ale natury nie oszukam. Uznała to za bardzo romantycznie, ale póki co dobrze jej z chłopem. Efekt jest taki że czekam aż jej relacja się #!$%@?, w międzyczasie wyobrażając sobie w trakcie seksu że moja partnerka jest nią.
Jest mi z tego powodu wybitnie źle, ale nie wiem co innego mógłbym zrobić.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ( _)
W sumie to znam historię typa, przez lata nieszczęśliwie zakochanego w zamężnej kobiecie. Chłop ożenił się, zrobił dwójkę dzieci, a gdy małżeństwo jego wymarzonej kobiety rozpadło się, to on też porzucił swoją rodzinę dla niej. Teraz są razem xD
  • Odpowiedz
@spac_jesc_pracowac to ja znam historię typa co się zauroczył w innej. Był długo w związku ze swoją a gdy tej innej związek się rozsypał to rzucił wszystko by być z nią, a po kilku latach okazało się że ona jakieś mocne zaburzenia narcystyczne miała i typ popełnił z powodu jakiś manipulacji samobojstwo…
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: hehe oboje żyjecie marzeniami. Jak byście byli razem okaże się że za rok dwa już ze sobą nie będziecie.
Poza tym #!$%@? z Ciebie że nie czujesz nic do partnerki a dalej z nią jesteś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale wiesz że nie marnujesz tylko swojego życia ale też swojej partnerki, a ma je jedno? Zabrałeś jej już 2 lata, podczas których może by poznała miłość swojego życia i założyła rodzinę.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja jestem w związku od 5 lat, a od 6 miesięcy #!$%@? się w koleżance z pracy, oczywiście nikt nic nie wie, wszystko rozgrywa się w mojej głowie. Spotykam ja tylko w pracy, zawsze gadamy trochę, jest flow między nami, bratnia dusza.. Chce ograniczyć spotkania z nią. Problem ze jestem romantykiem i za dużo myślę. Myślę że jesteś trochę podobny i masz podobnie jak ja.. Prawda jest taka,
  • Odpowiedz