Wpis z mikrobloga

@JessePinkman38: największym skandalem to jest że policja nic przez prawie godzinę nie robiła. Powinni tam od razu wjechać z armatką wodną i przegonić to bydło siedzące na asfalcie
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: policja sama stowrzyła ten problem a tera dzielnie walczy xD. Z kibolami się #!$%@?ć potrafią, a kilku #!$%@? idiotów powsadzać do radiowozów to już ciężko. Przecież nie byłoby takiej eskalacji gdyby #!$%@? ludzie musieli czekać pare minut.
  • Odpowiedz
Ktoś zdziwiony że w Warszawie Rafała, odpowiedzialność poniosą kierowcy, a nie aktywiści z ostatniego pokolenia?


@JessePinkman38: tylko prawackie ameby. Lewicowi intelektualiści jak ja wiedzą, że od wymierzania kar są uprawinone organy a nie samozwańczy szeryfowie.
  • Odpowiedz
działającym w interesie społecznym


@77adam: A od kiedy w interesie społecznym jest tworzenie korków? Kierowcy wracający np. z pracy to też jest społeczeństwo i jakoś nie sądzę, aby uznali takie zachowanie "aktywiszczów" za swój interes?
  • Odpowiedz
No oczywiście, że tak było. Bo tak jak mówiłem, jak rząd wkurzy grupy społeczne, to te wychodzą protestować. Taka sama sytuacja miała miejsce w PRLu (tylko tam grupą okazał się cały naród), a tutaj mamy zbiorkomowców, więc tylko oni wychodzą.


@Reezu: no ja widze, ze poki co to wychodzi tylko "ostatnie pokolenie" i nikt inny im nie towarzyszy, zarowno teraz jak i przy akcji przyklejania sie czy oblewania farba pomnika.

Nie no, jakbyś zapytał Polaka czy chce dojechać wszędzie komunikacją miejską za 50 zł miesięcznie na terenie całego kraju to pewnie by zdobyli większe poparcie niż myślisz. Bo sam postulat jest
  • Odpowiedz
oblewanie syrenki, ciągle blokowanie ruchu, niszczenie zabytków - policja sleep.


@JessePinkman38:

Sprawa oblania farbą pomnika Syreny nad Wisłą trafiła do prokuratury. Do zdarzenia doszło w piątek, bezpośrednio po zdarzeniu tego policja zatrzymała dwie kobiety.


Zielonka kłamie i manipuluje od samego początku. Cóż za zaskoczenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: terroryzm, bo ktoś się przykleił do drogi? Nie mówię, że to doskonała forma protestu, ale no błagam. Pięknie cię wyjaśniono, a ty rzucasz hasłami o terroryzmie i o tym, że niewinny kierowca (wcale, a wcale nie popełnił przestępstwa) zostanie ukarany. Ci "terroryści" też zostali ukarani, ale broń boże karać kogoś kto popełnił przestępstwo na człowieku, który miał inne poglądy.
  • Odpowiedz
@Jade Czyli w pewnym sensie jak mnie złodziej #!$%@? na ulicy, to ująć go obywatelsko to tak nie za bardzo. Trzeba ładnie poprosić "Panie złodzieju, proszę mi oddać mój telefon". Brawa dla pana z gaśnicą. Ja jak przekroczę prędkość, to liczę się z ewentualnymi konsekwencjami. A tutaj? Wychowanie bezstresowe. Dajecie se ludzie wejść na głowę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Misio czyli jak przekroczysz prędkość to mogę na tobie wykonać manewr PIT żeby cię zatrzymać przed lamaniem prawa a jak umrzesz albo zostaniesz kaleką to trudno, trzeba było nie przekraczać prędkości.
  • Odpowiedz
@Jade Wiesz, ja wiem że trochę komuną zaleci, ale dajecie sobie wejść na głowę. Takie towarzystwo to powinni #!$%@? do Wisły. Lada moment złodziej przyjdzie Ci #!$%@?ć mieszkanie, a Ty mu jeszcze kolację zrobisz i dasz flaszkę na wynos. To jakiś syndrom sztokholmski? A że gość wziął gaśnicę? Nie dziwi mnie to, sam bym tak zrobił.
  • Odpowiedz