Wpis z mikrobloga

@JessePinkman38: jeśli doszedłbym do władzy to jedna z pierwszych rzeczy jakie bym zalegalizował to nie żadne zioło dla ćpunów tylko właśnie możliwość legalnego #!$%@? buły takiemu lewakowi co siedzi na jezdni jak poważni ludzie się spieszą do pracy. Normalnie można byłoby ich lać i zero przypsu za to. Szybko by się odechciało szkodnikom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JessePinkman38 Milicja może i mogła sama tych typów usunąć właśnie żeby nie doszło do samosądu, ale jednak jeśli psikasz w kogoś z gaśnicy czy gazu pieprzowego to musisz liczyć się z konsekwencjami. Chociaż trochę tych kierowców rozumiem, bo sam parę dni temu jechałem do Wawy w pilnej sprawie i gdybym przez taki protest aktywistów-terrorystów miał nie dojechać na czas, to dostałbym takiego #!$%@? i #!$%@? że nie wiem co mógłbym #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Przecież są przepisy dające ochronę osobom działającym w interesie społecznym, broniącym mienia i zdrowia. Tu właśnie wystąpili w takiej roli


@77adam: przeszkadzanie ludziom żyć to działanie w interesie społecznym?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Myślę, że strzelanie gaśnicą i gazem pieprzowym w ludzi, których się nie lubi to akurat działanie w interesie społecznym i dodatkowo broniące zdrowia tych osób.
  • Odpowiedz
@Jade: problemem jest stronnicza ocena zachowania tej organizacji przez stołeczną policję. Ci ludzie powinni być kategoryzowani jako grupa przestępcza i powinni być tak traktowani (spełniają w pełni definicję takiej grupy, czerpiąc korzyści materialne z łamania prawa). Niestety stołeczniaki-robaki traktują ich jak bezbronnych pieszych, nie korzystających z przejść dla pieszych.
  • Odpowiedz
  • 31
@Reezu: Nie żadni "aktywiści" tylko chorzy na głowę debile. Nikt normalny nie protestuje w ten sposób jak te bezmózgi, dziwię się że jeszcze żadnego "aktywistę" jakieś Sebastiany z BMW czy tam audi nie przeaktywowali. Ich akcje przynoszą dokładne odwrotny skutek od zamierzonego, ale co się dziwić jak mózgu nie mają.
  • Odpowiedz
@Reezu: no tak bo siać terror można tylko wysadzając budynki. Niszczenie zabytków, blokowanie infrastruktury terroryzmem nie jest. Poza tym oni robią to dla twojego dobra xdd tylko totalny odklejenie mogl coś takiego napisać
  • Odpowiedz
  • 12
@Reezu nie osób których się nie lubi, tylko osób które ograniczają wolność poruszania się. Na dobrą sprawę spierdoktywiści biorą kierowców na zakładników i nic dziwnego że obrywają gazem.
  • Odpowiedz
@JessePinkman38: Terroryzm z definicji polega na popełnianiu przestępstwa na wielką skalę, a nie na jedną ulicę i sianiu... terroru, czyli strachu. Rozumiem, że tamowanie ruchu stało się w Polsce przestępstwem, a nie wykroczeniem, a Ty boisz się stać w korku?

Przerażające musi być Twoje życie. Ehh te zlewaczałe społeczeństwo, kiedyś to te prawicowe/lewicowe terrorystyczne organizacje/jednostki mordowały prezydentów, dziś przyklejają się do ulicy. Frajerzy jacyś.
  • Odpowiedz
Nikt normalny nie protestuje w ten sposób jak te bezmózgi


@dktr: W sensie, że nikt nie protestuje poprzez blokowanie dróg? Powiedz to większości grup społecznych, które protestowały.

Tam gdzieś po drodze masz rolników, górników, lekarzy, kobiety itd. itd. Wszyscy jakoś blokowali ulice.
  • Odpowiedz
tylko osób które ograniczają wolność poruszania się


@B44M: Mogłeś wyjść z samochodu i iść na piechotę. Jakie to ograniczanie poruszania się? Rogatki na przejeździe też ograniczają Twoją wolność poruszania się? A może szlaban na prywatnym osiedlu też ogranicza Twoją wolność poruszania się? Ja jak jeżdżę samochodem i widzę czerwone to przejeżdżam, nie będzie mi jakaś lampka ograniczać wolności poruszania się!

Dobra, ale może inaczej.
Czy jeżeli Ty nasikasz na murek bo masz taką potrzebę (popełniasz wykroczenie) to mam prawo strzelać do Ciebie z gaśnicy i w najgorszym przypadku pozbawić Cię wzroku (popełniam przestępstwo), bo działam w jakimś tam interesie społecznym? Chciałbyś żeby policja to zignorowała i powiedziała "Działał w interesie społecznym" czy żeby
  • Odpowiedz
PS. Zadzwoń do Wałęsy i mu powiedz, że to co wyprawiał obalając PRL to jest jakiś wyższy poziom terroryzmu, bo co prawda nie przyklejali się do dróg, no ale bili się z ZOMO/ORMO. A to już chyba naprawdę jakiś większy terroryzm jest.


@Reezu: a teraz zechcialbys wtylumaczyc, jak spaczony trzeba miec umysl, tudziez jak mocno trzeba byc odklejonym, by porownywac ze soba te dwa tematy.
W latach 80 miales ogolnopolskie protesty przeciwko opresji panstwa i "przyjazni" rus-pol, przeciwko komunistom, organom panstwowym ktore wiernie sluzyly grupie wybranych i bratniemu narodowy, majac szarego polaka w dupie. Poparcie dla tych protestow bylo ogromne, strajki w calej polsce, demontracje, regularne wrecz bitwy z zomo i ormo, czesto gesto tragiczne w skutkach.

Tutaj w tym protescie brala udzial garstka aktywistow, z praktycznie zerowym poparciem wsrod szarego obywatela. Nie bardzo wiadomo, przeciwko czemu protestowali na drodze, bo rownie dobrze mogli to zrobic 10 metrow obok, tylko zainteresowanie i medialny szum bylby inny. Do tego dochodzi fakt oblewanai farba syrenki i zapewne juz niedlugo
  • Odpowiedz