Wpis z mikrobloga

Udało mi się namówić znajomych i część rodziny do bojkotu w wyborach prezydenckich frakcji, które poprą kredyt 0 procent.

Znajomych było łatwo, bo większość niestety też nie ma własnego m.

Kandydat, który poprze, albo jego frakcja poprze ten program jest u mnie pozamiatany i w wyborach parlamentarnych też.

Zachęcam do tego samego. Powinna być taka inicjatywa obywatelska.

Jak zostanie jakaś tylko jakaś spiertolina, której nie popieram to po prostu nie pójdę na te wybory.

Mam dosyć napychania kieszeni krwiopijcom, którzy nic oprócz obracania betonem nie potrafią.

#nieruchomosci #wybory #kredythipoteczny #koalicjadeweloperska #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Mi się udało już przy wyborach do PE wytłumaczyć głosującym członkom rodziny bliskiej i dalekiej. Kilka weekendów jeździłem z tej okazji po ciotkach i wujkach. Zamierzony skutek został osiągnięty, bo potem do mnie dzwonili zbulwersowani za dobrym wynikiem Tyfuska, Kaczystów i Pslu. Kropla drąży skałę, następny rajd przed prezydenckimi.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista:

Udało mi się namówić znajomych i część rodziny do bojkotu w wyborach prezydenckich frakcji, które poprą kredyt 0 procent.

Znajomych było łatwo, bo większość niestety też nie ma własnego m.


Czekaj, nie mają #nieruchomosci, i nie chcą poprzeć programu, który umożliwi im nabycie takowej na warunkach
  • Odpowiedz
Udało mi się namówić znajomych i część rodziny do bojkotu w wyborach prezydenckich frakcji, które poprą kredyt 0 procent.


@MakiawelicznyAltruista: już wolę lekkie #!$%@? rynku mieszkań przez w miarę sensowną centrową partię jak KO, która jest stosunkowo normalna i zrównoważona niż (w kolejności od najgorszej alternatywy):
- całkowite #!$%@? polski przez polexit, rusofilię, robienie gały kościołowi i rozwiązanie problemu mieszkalnictwa przez dopuszczenie mieszkania w fawelach przez konfunię
- miękki autorytaryzm
  • Odpowiedz
A ja mam gdzieś co ty wolisz i wiele innych osób też.


@MakiawelicznyAltruista: jak najbardziej, spotkamy się przy wyborczej urnie ¯\(ツ)/¯
Przedstawiam ci tylko alternatywy, które moim zdaniem są gorsze niż napchanie kabzy deweloperowi, bo uważam twoje myślenie za naiwną dziecięcą złość która zrealizowana skończy się przysłowiowym odmrożeniem uszu na złość mamie
  • Odpowiedz