Wpis z mikrobloga

Tak wygląda ta rakieta więc wnioskuje że to zdjęcie ze stopklatki z ładnym wyglądem jest dłubane w fotoszopie


@Stabilizator: Może masz za mało fajny komputer? Tak z ciekawości to jakim programem to zrobiłeś?
  • Odpowiedz
@robertkk: Robert to dawaj i go ośmiesz wrzucając własną stopklatkę, która wygląda jak ta latająca po necie xD. Tylko weź ją sam zrób z wideo dostępnych w sieci. Może wtedy zrozumiesz, o co stabilizatorowi chodzi.
  • Odpowiedz
i tak widać że to jest kh 101


@selflessness: Skoro i tak widać, że to KH-101 to, po jaką cholerę ktoś zaczął dłubać przy stopklatkce? A jeżeli nie dłubał to, z jakiego ona wideo pochodzi?
  • Odpowiedz
po to żeby było lepiej widać xd


@selflessness: Aha, to oni dorysowali sobie szczegóły, żeby to wyglądało na CH-101? Bo serio, nadal czekam na nagranie, z którego jakimś oprogramowaniem będę mógł wyciągnąć stopklatkę takiej jakości. Bo na nagraniach dostępnych w sieci wygląda to inaczej. Nie odrzucam opcji, że stopklatka pochodzi z oryginalnego wideo, ale jego w sieci nie mogę znaleźć.
  • Odpowiedz
@Stabilizator:
tutaj: https://x.com/KasperActual/status/1810321707741421768 jest chyba najlepsze porównanie zdjęcia rakiety obecnie wędrującego po internecie z klatką video z filmu lepszej jakości z ataku bez watermarków. nadal nie wiadomo skąd pochodzi to wysokiej jakości zdjęcie, teoria z twittera to że oryginalne zdjęcie jest nieskompresowane, ale jeśli pochodzi z kamerki internetowej to moim zdaniem bez sensu.

jest możliwe, że ktoś użył narzędzia machine learning do wyostrzenia oryginalnej klatki z filmu, czyli informacje których
  • Odpowiedz
jest możliwe, że ktoś użył narzędzia machine learning do wyostrzenia oryginalnej klatki z filmu, czyli informacje których nie ma w orygnale zostały po prosty wyhalucynowane.


@prewenaza: Jeżeli tak, to ktoś narobił więcej złego niż dobrego. Ja tam oglądając wideo w południe od razu założyłem, że to pocisk manewrujący i tyle. Ale widząc te stopklatkę rozumiem, że ktoś może mieć wątpliwości, dlatego sam sprawdziłem nagranie u siebie.
  • Odpowiedz