Wpis z mikrobloga

No cóż, po ostatnich dniach totalnej posuchy dziś naprawdę dobre promocje :)

Call of Duty 2 – 10 zł

Call Of Duty 4: Modern Warfare – 12,50 zł

Dark Souls – 17,50 zł

Enslaved Premium Edition – 17,50 zł

Remember Me – 20 zł

Resident Evil 6 – 17,50 zł

Resident Evil 4 Ultimate HD – 20 zł

Resident Evil Revelations – 20 zł

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst – 20 zł

Inversion – 15 zł

#muve #muvepl #gry #promocje #wiosnobranie #steam
  • 13
@frikuu: CoDy są w wersji MAC niby, będą działać normalnie na PC?

I pytanie do wszystkich - żyje jeszcze multi w tych CoDach? Kiedyś grało się świetnie, ale jakby teraz mało ludu grało to raczej nie ma po co kupować.
@Atrus: CoD 2 i 4 bez problemu powinny się aktywować na PC (steamplay). Z kolei Black Ops nie kupuj w wersji MAC, bo jej nie aktywujesz.. Co do multi - wg mnie trochę lipa, o ile nie wiem jak w CoD2, ale w CoD4 jest multum pirackich serwerów, gdzie gra mnóstwo cziterów. Owszem, można trafić i na normalne, ale trochę trzeba się naszukać. Ja dla multi bym raczej tej gry nie
@frikuu: kurczę, grałem parę ładnych lat temu na piratach w 2 i 4 właśnie i nie było tak tragicznie, jeśli chodzi o cziterów (chociaż parę razy sam byłem nawet nazywany jednym z nich :D ), ale jeśli teraz tak się pogorszyło to nie ma co kupować dla samego singla.
@Atrus: Nigdy nie grałem na piratach w multi CoD i zawsze byłem przyzwyczajony do uczciwego grania. Serwerów w CoD4 jest multum, tyle że tak jak mówię - 90% pirackich. Drogo nie jest, zawsze możesz sprawdzić...
@xolur: dziś powtórka. Co do DmC - pisz na pomoc@muve.pl. Mamy sporo takich zgłoszeń. Do tego stopnia, że wyłączyliśmy produkt. Oczywiście, jak ktoś kupił, to działający kod otrzyma.
@Muve_pl: (#) Już wczoraj napisałem, bo tę opcję zasugerowali mi również na łowcach

na początku tygodnia otrzymasz poprawny kod


Jeszcze trochę i zacznę z utęsknieniem wyczekiwać poniedziałku :D