Wpis z mikrobloga

Jak sobie człowiek poczyta co wykopki sądzą o psach, to się zaczynam zastanawiać czy oni widzieli w ogóle psa IRL []
Miliony psów na kraj, ale tak samo jak w przypadku czarnoskórych ludzi, trzeba codziennie pompować na główną newsy typu "PIES MORDERCA ZANIHILOWAŁ DZIECKO Z RODZINĄ". No i oczywiście zamiast edukacji, tęgie wykopowe umysły domagają się całkowitego zakazu psów w miastach, kagańca przy każdym wyjściu na dwór czy drakońskich podatków dla właścicieli.

Tymczasem ja z miną pic rel, mieszkając na osiedlu z dziesiątkami psów bez żadnych incydentów. Nawet kup na trawnikach nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

#psy #pies #zwierzaczki #wykop
L3gion - Jak sobie człowiek poczyta co wykopki sądzą o psach, to się zaczynam zastana...

źródło: 74cot1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Tymczasem ja z miną pic rel, mieszkając na osiedlu z dziesiątkami psów bez żadnych incydentów. Nawet kup na trawnikach nie ma


@L3gion: ja chodzę po swoim osiedlu od lat i nigdy mnie żaden samochód nie potrącił. Po co te ograniczenia prędkości, OC, egzaminy, badania techniczne. Nie rozumiem po co te drakońskie mandaty. Nie wierzę w te informacje o wypadkach na drogach. To wszystko hejt na kierowców bmw których na oczy
  • Odpowiedz
  • 1
@Wincyyyyj: Porównywanie psa do kilkutonowego samochodu, zdolnego w pół sekundy przerobić grupę pieszych w mielonkę, to już zaawansowany brainrot xD
  • Odpowiedz
@L3gion: A szkoda gadać. Najlepsze, że to wszędzie te same nicki, a wpisy pisane z desperacją taką, jakby tam jakiś dogpill w życiu poszedł i teraz chcą się mścić, że żona ich dla psa zostawiła. Żeby też nie było, patologii trochę z psami jest i nikt temu nie zaprzecza z resztą jak w każdym środowisku, ale oni to w wynoszą do jakiejś sztuki, gdzie psy i ich właściciele powinni być
  • Odpowiedz
Porównywanie psa do kilkutonowego samochodu, zdolnego w pół sekundy przerobić grupę pieszych w mielonkę, to już zaawansowany brainrot xD


@L3gion: porównywanie samochodu który zaparkowany pod blokiem nikomu krzywdy nie zrobi do psa który w mgnieniu oka potrafi uciec właścicielowi i zagryźć człowieka albo inne zwierzę to już zaawansowany brainrot xD
  • Odpowiedz
  • 1
do psa który w mgnieniu oka potrafi uciec właścicielowi i zagryźć człowieka


@Wincyyyyj: Przeciętny Polski pies to kundelek nie mający nawet 10kg. A żeby adoptować psa trzeba przejść przez masę weryfikacji w schronisku, normalny hodowca zresztą też ci psa od ręki nie wyda.
Z każdym komentarzem potwierdzam mój wpis, tyś psa widział na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie masz głęboką traumę i każdego psa odbierasz
  • Odpowiedz
@L3gion: Mówię, że tam jakaś zdrada różowej z psem weszła chyba u niektórych, albo rodzice jak psa wzięli to przestali się gówniakiem interesować za młodu, bo w sporej części te ich ranty to są paranoidalne. Smutne, choć ja nie powiem że jednak jak czytam co po niektórych frustratów tutaj to zacząłem mieć stresa wychodząc z psem na spacer, bo oni by psa gazem traktowali za samo przejście w promieniu 50m
  • Odpowiedz
@L3gion:

Przeciętny Polski pies to kundelek nie mający nawet 10kg


Nawet pies ważący mniej niż 10 kilogramów może wbiec na ulicę i spowodować wypadek bo kilkutonowy samochód skręci próbując ominąć psa. Pomijając zagrożenia bezpośredniego zagryzienia to pies niezależnie od wielkości sprawia takie same problemy dla
  • Odpowiedz