Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem

@planarize: xD polisa OC w życiu prywatnym na 50 tys. zł kosztuje jakieś 60 zł na rok lel


U mnie chyba 90 zł, ale mam podniesioną sumę ubezpieczenia i dodane dodatkowe klauzulę np. na szkody w mieniu wynajmowanym, czy też spowodowanym przez użycie pojazdow wodnych. No i mam rozszerzenie na cały świat z wyłączniem USA. I żeby było śmiesznie polisa obejmuje współmałżonka i dzieci. Kupuje te opisy od
  • Odpowiedz
a to na wszystko trzeba mieć badania lub statystyki? Ja zaobserwowałem to samo, np. rowerzysta potrąca dziecko to od razu leci w długą, jakby nic się nie stało.


@4mmc-enjoyer: Jeśli ktoś używa jakiejś statystyki to tak powinien miec ją podparte jakimś badaniem.
  • Odpowiedz
piesi nie rozwijają prędkości większych niż ok. 5 km/h.


@ArchDelux: chyba twój stary pijany jak #!$%@? ma czworaka. Ja zawsze zasuwam 10-15 km/h i żądam, żeby wszyscy piesi mieli z tego powodu tablice, kaski i OC.
  • Odpowiedz
ale mogą wejść na jezdnię nagle na czerwonym świetle i kierowca samochodu chcąc ich ominąć może spowodować wypadek


@za57o: mogą, tak samo jak zwierzęta. Nie oznacza to, że mają przywilej poruszania się jezdnią i stąd nie powinni podlegać pod OC czy rejestrację. 1/10 bo odpisałem.
  • Odpowiedz