Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna Zawsze brzydziłem się tzw. "państwem r0syjskim" i kacapami. Jednak patrząc na to co robią w inwazji na Ukrainę moje obrzydzenie przerodziło się w nienawiść. Jakim zwierzęciem trzeba być, że zbombardować szpital dziecięcy? Oby żadnego pokoju nie było dopóki ten twór nazywany r0sją się nie rozpadnie. Niech skomlą dalej o jakieś zawieszenia broni, trzeba mieć to w dupie i wypalać ich żywym ogniem tak jak to się dzieje od 2022
  • 10
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: wojna to wojna nie zastanawiasz się czy to szpital dziecięcy czy inny obiekt jest rozkaz/prikaz bombisz ku chwale ojczyzny. Smutne ale tak jest często ci którzy wypełniają rozkazy nie ma info który obiekt będzie zniszczony żeby nie mieli rozterek moralnych
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: ja też czuje złość na zachód, zwłasza USA. Baiden zrobił wiele by być najlepszym sojusznikiem Putina. Czemu? Polityka białego domu by konflikty przedłużyć jak najdłużej, to Baiden rysował czerwone linie od początku konfliktu. I wciąż to robi, sprawa z F-16. I nigdy się nie dowiemy co by było gdyby sankcje wprowadzać od razu, opcja atomowa, a nie kolejować je w miarę jak Rosja znalazła sposób na ich łagodzenie.
  • Odpowiedz
Jednak patrząc na to co robią w inwazji na Ukrainę moje obrzydzenie przerodziło się w nienawiść. Jakim zwierzęciem trzeba być, że zbombardować szpital dziecięcy?


@SoplicaTadeusz: przecież ruskie wysadzają swoich obywateli. Nie wiem co cie tu może jeszcze zaskoczyć.
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: ja od zawsze nimi gardziłem, wystarczyło pograć trochę w cs'a aby stwierdzić że to dzicz bez hamulców, najwięcej oszustów i frustratów, dziś te zrypy giną w okopach, ich należało już 2 dekady temu całkowicie odizolować a dziś mamy sytuacje że nawet apple nie chce ich opuścić, beldzy nadal wysyłają im LEKI, LECZĄ AGRESORA! A debile zajmują się gołodupcem Bosakiem albo Braunem zamiast blokować ciężarówki belgijskie które jadą do kacapii,
  • Odpowiedz
jest rozkaz/prikaz bombisz ku chwale ojczyzny.


@owsikalfred: Przecież kacapy w sporej większości walą po miastach nie mając jasno wytyczonych celów. Nie zdziwiłbym się gdyby i tym razem było podobnie. Zwykły kacapski terror i zbrodnie przeciwko cywilom.
  • Odpowiedz