Wpis z mikrobloga

nowe konto 11 dni no life 150 win 100 lose aramy wysokie mmr już sporo spotkanych graczy 500-1000 lp euw ogrywane szmaty
ogułem w tej gierce im więcej grasz tym lepszy jesteś, a faker zaczynał w wieku kilku lat więc mózg mu się tak ukształtował że to w ogóle ewenement, ogółem ranga w lolu o niczym nie świadczy, jakaś niewielka sieć neuronalna odpowiedzialna za gre w lola a można być turbo debilem

#leagueoflegends
  • 13
  • Odpowiedz
@raneli nie znam nikogo, powyzej diamenta ktora gra aramy na serio i nie jest po 10 piwach w stanie, że sie ledwo myszke trzyma, a taki spoceniec jak ty sie podnieca ,że ogrywa xD
  • Odpowiedz
  • 0
dobra nie trolluj xD


@godek56: no nie troluje

nie znam nikogo, powyzej diamenta ktora gra aramy na serio i nie jest po 10 piwach w stanie, że sie ledwo myszke trzyma, a taki spoceniec jak ty sie podnieca ,że ogrywa
  • Odpowiedz
@raneli no, ale jest roznica, ze na aramie masz losowego champa i tylko nakurfianke i kazdy gra to by sie rozgrzac/wychillowac z egrillem, nie ma to zadnego przelozenia na gre, wbij tez tego challa 1000 lp, a nie sie podniecasz ograniem takiego na aramie
  • Odpowiedz
@raneli: nic tylko teraz wejść w solo kolejke i udowodnić swoje ogromne umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°) bankowo ARAMy przekładają się na punkty rankingowe na summoner's rift (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
jedyna postać którą robią 1v9 to riven, miałem już dwie takie gry, wystarczy master main riven i pograne, gdy nie ma wystarczających stunów nic się nie da zrobić
  • Odpowiedz
@raneli no szacunek chłopie. Ja w weekend z żona zacząłem grać, boty na średniozaawansowanym tak stompuje ze masakra :) nawet moja Kobita co gra od 2 dni na aramie kręci nidalee 15 killi rzucając losowo dzidy, aż boje się jak w solo q wejdziemy
  • Odpowiedz
  • 0
@Seboool: Jest cuś takiego jak mmr:) Zagraj na diamond+ zobaczysz jak to jest, a nidalką losowe kilki zdobędzie każdy grając full pod kda. Dziwny ten twój post, ani się nie chwalisz, ani nie dyskutujesz, ani nie atakujesz:)
  • Odpowiedz
@raneli tak samo jak twoje. Udajesz ze Aramy są ważna częścią gry. Nikogo nie obchodzą i nikt nie bierze tych mmr na poważnie w trybie który jest dla smiechu i większość ludzi gra postaciami 1-2 raz
  • Odpowiedz
  • 0
Udajesz ze Aramy są ważna częścią gry.


@Seboool: nie udaje, to ważna część gry:) Kompromitujesz się coraz bardziej.

Nikogo nie
  • Odpowiedz
@raneli: kurde, właśnie ściągam lola, żeby sobie trochę poczillować na aramkach, a tu taki post xD Nienawidziłem graczy tryhardujących na trybach 4fun (°°
  • Odpowiedz