Wpis z mikrobloga

No to się, narobiło się! Wielki kozak bombaski, git grajewski, ostoja antylateksów, pogromca meneli, godny następca Meksikano - NIC NIE MOŻE! :)) Nawet swojego najlepszego przyjaciela zacnego Barneja z Bliżyna nie obroni? Siedzi pod spódnicą konkubiny i lękliwie spogląda na drzwi i nasłuchuje czy jakiś świr pod nimi nie stoi... Finis Oregano?
#kononowicz #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WulkanizatorOponMozgowych: czy ty usuwasz komentarze w których nawet Cie nie obrazilem xD ? Tak boisz sie krytyki? Przecież to jest poziom kosno który usuwa komentarze by tylko jego odpowiedzi były widoczne, jako niby ten który ostatni ripostuje xD
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: aaa czyli tylko przyklepujemy sobie po pleckach, a kiedy ktoś Cie skrytykuje to "zasłaniasz uszka"
i lalalalala nie słyszę lalalalaaaaaa xD ? Ty no ja myślałem że jednak da radę z Toba podyskutować, ale jesteś jednak delikatnym płateczkiem śniegu który nie przyjmuje krytyki :D
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: ubodło Cię że odpisałem na jego komentarz :D Nie no stary chcesz by Cie traktować poważnie to przyjmuj krytykę na klatę, a nie "ojejku.... nie zgadzają się ze mną.... usunę komentarze bo nie mogę znieść innego zdania niż moje!" :D a później zdziwiony że mają Cię za jednego z mlecznej ekipy, jak postępujesz dokładnie tak samo jak oni, sradek i kosno na karcie społeczności swoich kanałów :D
  • Odpowiedz