Wpis z mikrobloga

No to się, narobiło się! Wielki kozak bombaski, git grajewski, ostoja antylateksów, pogromca meneli, godny następca Meksikano - NIC NIE MOŻE! :)) Nawet swojego najlepszego przyjaciela zacnego Barneja z Bliżyna nie obroni? Siedzi pod spódnicą konkubiny i lękliwie spogląda na drzwi i nasł#!$%@? czy jakiś świr pod nimi nie stoi... Finis Oregano?
#kononowicz #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
@Ciri0n wyzwiska i pomówienia to argumenty? Cofnij się na początek tego wątku. Napisałem bardzo złośliwie, ale czy byłem wulgarny? Wszyscy tu posługują się kpiną i przerysowanymi opisami, ja nie mogę?Wypowiadałem się na temat Sradka i mcz, broniłem gdzieś ich? Jak nazywam pijaka pijakiem to kłamię? Pomyśl..
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: pomówienia? Ani razu nie oskarżyłem Cię o współpracę z centralą mimo że ciagle mi to zarzucałeś, obrażanie hmm... jeśli obraziło Cie to że powiedziałem że Twoje komentarze lajkują tylko "wioskowe głupiki" no to powtarzam... musisz być bardzo delikatny, chyba że mówienie o Tobie delikatny, też jest obrazą.

Moim głównym zarzutem o który tak sie oburzasz jest to że mimo pisania o swojej neutralności, nie jesteś neutralny tylko jednostronny, dodawanie
  • Odpowiedz