Wpis z mikrobloga

Czy faceci mogą przestać być ciągle napaleni? Mamy już 21 wiek, chyba najwyższa pora przestać pisać rzeczy typu "idziesz pod prysznic tak beze mnie? Leżysz? A mogę z tobą? Hehe źle się czujesz może masazyk by się przydał".

Naprawdę, już wystarczy. (ʘʘ) Powinna powstać policja antyspermiarska i rozdawać mandaty za spermienie a hajs z mandatów przeznaczyć na nw kotki pieski

#gownowpis
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZenujacaDoomerka: teraz spermiarstwo zenuje, a za chwile stwierdzisz ze spolecznenstwo cie za bardzo wyklucza i stwierdzisz ze pora ruszyć w gore swój social skill, zaczniesz sie bronic humorem, sama nie zauwazysz jak zaraz jak będziesz mówić, to automatycznie flirtujesz a stad juz krok tylko bycia starym oblechem, to czeka cie szybciej niz myslisz
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: w związku to raczej powinno być standardem że jest pociąg seksualny.
chyba że piszesz o obcych facetach z którymi zaczęłaś pisać i walą takie teksty, to trochę xd. zwłaszcza ten tekst a mogę z tobą xd to jest takie żałosne trochę. Jak już to zaraz wskoczę tam do ciebie i cię ogrzeje, a nie pszeplaszam panią czy mogę dostąpić zaszczytu leżenia obok pani? xddd
  • Odpowiedz