Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137: Najlepiej jakby było podobnie jak przed rokiem, no poza ostatnią całonocną ulewą. Upał niestety nie jest za fajny po latach przyznaje. U mnie w ekipie wtedy każdy chodzi zmęczony i nikomu nic się nie chce....
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: To polecam pawilon jak drzew brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłym roku było prawie idealnie. Prawie bo 2 stopnie więcej i bez sobotniego całodniowego deszczu i byłoby git.
  • Odpowiedz
  • 0
@barto142: ciężki jest taki pawilon? Jeszcze nie wiem jak będę jechał w tym roku, miałem ambicje wypożyczyć busa i spać w tym busie, ale ten plan ma jedna wadę - ja nie mam prawka, a mój kierowca się wysypał przedwczoraj...
  • Odpowiedz
@Huck9: Płachta biwakowa owszem ma sens jeżeli nie masz namiotu z zaciemnieniem (Black and Fresh w decathlonie), ja teraz takowy kupiłem żeby mieć na festiwal specjalnie. Pawilon to jednak jest spoczko jak sobie chcesz w cieniu na zewnątrz posiedzieć
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: Oby było w miarę, czyli tak góra 25 stopni. Ale na pewno lepszy upał, niż deszcz. Najlepsze koncerty dla mnie są wieczorem, to wtedy będzie już fajnie, trochę chłodniej.
  • Odpowiedz