Wpis z mikrobloga

Audi A4 - warto/nie warto? Z tego co widzę są teraz dość duże wyprzedaże i rabaty przez co zastanawiam się nad wzięciem.

Jak z wykończeniem i wyciszeniem, faktycznie jest premium czy raczej niewiele lepiej niż w jakimś Nissanie czy Skodzie? Koszty naprawy i serwisu dużo większe niż w przypadku marek "niepremium"?

#motoryzacja #audi #samochody
  • 5
  • Odpowiedz
@Parmenides69: przy obecnych cenach z wyprzedaży (koniec generacji ale też modelu) to nic lepszego nie kupisz.

Nie wiem czemu w ogóle zastanawiasz się czy premium czy nie - oczywiście, że jest lepsze od passata tylko będzie przestarzałe pod względem obsługi czyli klima na guzikach (+) ale brak dużego ekranu z carplay (-)

Szcególnie ta bazowa wersja za 135k niczym nie ustępuje nowemu golfowi, a jest większym i wygodniejszym autem (z
  • Odpowiedz
@Parmenides69: rok temu zamawiałem a4 45 TFSI. Skrzynia jeśli nie jest witrynie sportowym ma laga. Poza tym całkiem fajne dynamiczne wozidło. Mam jakiś tam pakiet wyciszający tj klejone szyby i przednią podgrzewaną akustyczną. Jest ciszej niż w segmencie C którym jeździłem wcześniej szczególnie od strony zawieszenia i szumów ze słupków. Ponoć Seria 3 jest ciut lepiej wyciszona. Kolega ma SUV-a od Seata i mam wrażenie że jakiejś dużej różnicy w
  • Odpowiedz