Wpis z mikrobloga

#polityka
Seria komentarzy po wynikach #francja smutnie uświadamia, że u nas też nic się nie zmieni. Wybory mogą być jutro, za rok, za dwa, mogą na was pluć, poniżać, sprzedawać naród na lewo i prawo, dodawać podatków bez końca, ubogacać, a i tak wybierzecie to co zawsze.
  • 21
  • Odpowiedz
@MirekStarowykopowy naprawdę tak uważasz że tu jest jakiś płacz? Zdajesz sobie sprawę że w tej sytuacji Francja nadal będzie prowadzić politykę wyniszczenia etnicznego własnego kraju czy ci to do tego pustego dzbana zupełnie nie dotarło? Ja #!$%@?, wy coś z głową macie i to fest.
  • Odpowiedz
@pawelczixd Ja nie wiem co wy z tą Rosją macie. Rosja to praktycznie upadła kupa gówna która nic nie jest w stanie zrobić dalej niż na wschód od Ukrainy bo kontratak NATO by ją rozsadził w dwa dni. Co ma wojna na Ukrainie do tego że we Francji ludzie po prostu boją się w dużych miastach wychodzić po zmroku? Co z polityką socjalną jeśli do koryta dorwie się tam Lewica?
Czemu
  • Odpowiedz
@kuba-rozpruwa niezła odklejka. Byłeś we Francji w ostatnich latach? Bo ja byłem i żadnego strachu przed wychodzeniem z domu nie widziałem. Oczywiście, Francja dała dupy z polityką imigracyjną i są tzw złe dzielnice. Ale byłem w poprzednie wakacje w Paryżu i miasto żyło całą dobę. Tak samo jak Warszawa.

I nie bałem się tam chodzić po 24 (bo ludzie zwiedzać miasta nocą)
  • Odpowiedz
Seria komentarzy po wynikach #francja smutnie uświadamia, że u nas też nic się nie zmieni.


@kastrator2:
Ale co tu ma się zmieniać? Przecież zajebiście jest! Każdy, kto chce, to ma dobrą pracę, jest bezpiecznie, czysto, zdrowo i ekologicznie. Jedyne co bym zmienił, to odmłodziłbym się tak, chociaż z 15 lat.
A ty co byś chciał zmieniać? Czego Ci w Europie brakuje? Co powoduję, że nie możesz odnieść sukcesu
  • Odpowiedz