Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Bardzo krótkowzroczne i prymitywne myślenie zwłaszcza w oparciu o przykład Trumpa. Trump w szerokim aspekcie głosi, że Europa powinna sama wziąć odpowiedzialność za siebie w kwestii obronności. To stawia Francję na jednej z trzech dominujących pozycji pod względem ich znaczenia dla obronności obok Niemiec i UK
  • Odpowiedz
  • 0
@auto-bot

@Grooveer: Bardzo krótkowzroczne i prymitywne myślenie zwłaszcza w oparciu o przykład Trumpa. Trump w szerokim aspekcie głosi, że Europa powinna sama wziąć odpowiedzialność za siebie w kwestii obronności. To stawia Francję na jednej z trzech pozycji pod względem ich znaczenia obok Niemiec i UK


No zobaczymy co będzie w przyszłym roku odnośnie Ukrainy jeśli Trump wygra.
  • Odpowiedz
No zobaczymy co będzie w przyszłym roku odnośnie Ukrainy jeśli Trump wygra.


@Grooveer: A po co w przyszłym roku? Francja prowadzi niesamowicie samodzielną politykę. W szerokim poważaniu mają USA i ich Trumpa czy inną gadającą głowę. Francja od początku prowadzi samodzielną politykę względem Ukrainy. Pierwsi wyprowadzili okręty podwodne uzbrojone w broń atomową celem odstraszania rosji po lutym 2022r. Pierwsi pozwolili legionistom ukraińskim wrócić do kraju wraz z całym przydziałowym sprzętem.
  • Odpowiedz
bez USA Ukraina nie da rady, bo pomoc Europy jest zbyt słaba


@Grooveer: Bez Europy to rosja jest zbyt słaba na istnienie i samostanowienie. Czekaj sobie ten rok i mi odpisz bo gadanie z tobą jest czynnością absolutnie urągającą mojej godności. Jakbym z botem gadał. To już wolę tych wyzywających od ukrofilów. Tam przynajmniej wypowiedź ma czynnik ludzki
  • Odpowiedz
tak z ciekawości wiesz że potężna Francka wydała na Ukrainie kilkadziesiąt razy mniej %PKB niż tacy Bałtowie


@Towarzysz_Pawulon: Ciekawe czemu i jak te % pkb przekładają się na realną wartość pomocy. Bo wiesz, jak przychodzi paczka z uzbrojeniem to tam na niej jest napisane ile jest w niej sprzętu a nie jaki to % pkb nadawcy. Dlatego ukraińcy umizgują się do szwabów a nie do wielkiej Lechii xd Podejrzewam że
  • Odpowiedz
  • 1
@auto-bot

>bez USA Ukraina nie da rady, bo pomoc Europy jest zbyt słaba


@Grooveer: Bez Europy to rosja jest zbyt słaba na istnienie i samostanowienie. Czekaj sobie ten rok i mi odpisz bo gadanie z tobą jest czynnością absolutnie urągającą mojej godności. Jakbym z botem gadał. To już wolę tych wyzywających od ukrofilów. Tam przynajmniej wypowiedź ma czynnik ludzki


I kto to mówi. Gość, który ma w nicku bot
  • Odpowiedz
@Grooveer Trump wygra z palcem w dupie, i wojenka się skończy, Ukrainka natomiast zacznie skomlac o siano na odbudowę, Rosja znów dogada się z Niemcami i Francja i wracamy do 2019, jak nie lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Grooveer wątpię, albo będzie rozejm, albo Trump odetnie papu Ukrainie, Rosja wjedzie na pełnej #!$%@?. W każdym razie w obu przypadkach wojna się skończy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007

@Grooveer wątpię, albo będzie rozejm, albo Trump odetnie papu Ukrainie, Rosja wjedzie na pełnej #!$%@?.


To tym bardziej wojna się nie skończy. A jeśli Rosja zajmie Ukrainę to ruszy dalej na inne kraje.
  • Odpowiedz