Wpis z mikrobloga

#knp #krul #ladnapani #eurowybory2014

Kuce się podniecają Agata #!$%@?ą, bo zobaczyli pierwszą ładną dziewczynę w partii. Przy tym po raz kolejny pokazali swoje stulejarstwo, sami promując triki pogardzane przez nich u innych partii. Takie działanie świadczy o tym, że wierzą w siłę oddziaływania wynajętej fotomodelki, liczą na idioci elektorat.

Niektórzy się pytali co ta panna umie poza wyglądaniem, odpowiadam: nic. Okazuje się, że ma 21 lat( myślałem , że chociaż 25latkę wystawiają, po zdjęciach rozblurowanych fotoszopem sądziłem, że ma prawie 30). Gdyby nawet była wybitną jednostką będzie słabsza od przeciętnego politycznego wycierusa.

Sama panna #!$%@? nie jest warta zachwytów - to zaledwie 6/10, to przeciętnie albo nawet słabo jak na 21 lat. Na ulicy z powodu wystarczająco nieciekawej twarzy, nawet bym się nie spojrzał na nią drugi raz. Do tego mały biust, przyznaje wzrost i figura dobra, ale bez rewelacji.

Widzę, że na bardzo wielu działa magia profesjonalnego fotografa, makijażu i autosugestii. Co widać także po plusach w tagu #ladnapani w innych przypadkach.

Ogarnijta się kucostuleje..

Pobierz
źródło: comment_GSr4CVfjwERNhf0NkKIgjzxdhyaQIzj2.jpg
  • 10
@straggler: No właśnie. Im wyższe słupki, tym bardziej KNP skręca w lewo. Psypadek?

A poważnie to trzeba pamiętać, że KNP to partia męskich szowinistów i tu kobieta wzbudza o wiele większą sensację niż w każdej innej partii i zmusza do zastanowienia i o to chodzi!
@straggler: Zapomniałem Ci odpisać, ale pomyślałem, że lepiej wyjaśnić późno niż wcale. Jako kolejny zarzut wobec propsujących tę dziewczynę zdajesz się podnosić twierdzenie, że jest niewarta zachwytów, nieszczególnie ładna i ogólnie 6/10 - z czego mają wynikać pewne implikacje, że mianowicie podoba się kucom, stulejom itp. O ile do pierwszej, merytorycznej części wpisu nie mam zarzutów, o tyle śmieszy mnie nadawanie swoim subiektywnym ocenom estetycznym znamion obiektywności czy powszechności, przy jednoczesnym
@raban321: Druga część się odnosi się do tego, że promują przeciętną dziewczynę w #ladnapani z powodów politycznych, chciałem pokazać, że osoba spoza listy wyborczej o tej urodzie w ladnapani nie pojawiałaby się.

Życie pokazało, że mam bardzo pospolity gust, wręcz kanoniczny, poza tym istnieją obiektywne mierniki piękna, przykład nam najbliższy to liczba plusów na mirko. Naukowo udowodnione są też cechy decydujące o atrakcyjności dla WSZYSTKICH(rozumiane w sposób statystyczny) mężczyzn..

I na