Wpis z mikrobloga

Nie chciałem tutaj ale google w kółko to samo mi wyskakuje. Mianowicie jakie są opłaty dzienne za pożyczanie do gry na dźwigni na Binance ? wszędzie pisze tylko o tym ile kosztuje zamknięcie/otwarcie pozycji i nic więcej no a przecież za darmo nikt ci nic nie da xD.

#binance #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dari43: zmienia sie, w danej krypto wyświetla aktualne. Ale czasami nawet zyskujesz (zależnie czy masz short/long i czy oplata jest ujemna/dodatnia), nie ma jakieś opłaty za samo pożyczenie bo wiekszość i tak się zeruje wiec giełda zarabia
  • Odpowiedz
  • 0
@aversxx: Wiem ze to się zmienia ale pamiętasz może na co można liczyć ? Ja byłbym zadowolony z jakiegoś -0.2% gdyby było dziennie choć oczywiście im mniej tym lepiej
  • Odpowiedz
@Dari43: niektóre krypto mają 0.00100%, niektóre 2%, niektóre 0.03892% itd. Rózne jest. Ale czasami to ty zyskujesz a nie placisz gdy masz pozycje i czas co ile jest oplata jest różny. Czasami co 1h, czasami co 4h, czasami co 8h
  • Odpowiedz
@Dari43: jeśli np. stopę masz ujemną to gdy masz pozycje short to tracisz hajs (np. 0.2%) a jeśli masz short i stopa jest dodatnia to zyskujesz np. 0.2% swojej pozycji
  • Odpowiedz