Wpis z mikrobloga

Za małolata byłem wielkim fanem Holandii głównie przez Van Nistelrooya i resztę śmietanki, pojechałem kilka razy na emigrację do tych wiatraków i mi się odwróciło o 180 stopni, naród wyzyskiwaczy i a zresztą szkoda strzępić ryja, szkoda Turcji bo dobrze się ją oglądało na turnieju, Guler mega zawodnik.
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karol-blabert Zdaniem wielu Holendrzy to naród w największym stopniu gardzący Polakami, uważający nas za podludzi do najmniej pożądanych prac.

Oczywiście do Marokańczyków i im podobnych boją się wyskoczyć, więc wszelkie antymigracyjne nastroje wyładowują na naszych rodakach.
  • Odpowiedz
Oczywiście do Marokańczyków i im podobnych boją się wyskoczyć, więc wszelkie antymigracyjne nastroje wyładowują na naszych rodakach.


@DonTadeo: to w sumie jak Anglicy i Niemcy
  • Odpowiedz
@KrzysztofBossak @Greensy Teraz w większości mają ból dupy o chociażby polskich programistów i innych specjalistów bo mają niższe podatki przez kilka pierwszych lat rezydencji

Ale śmiało, racjonalizujcie dyskryminację xD

Te Seby to może 10-20 lat temu były

A sami Holendrzy to też nie aniołki, już #!$%@?ąc od typów z bliskiego wschodu
  • Odpowiedz
@karol-blabert: Z Holandią i Portugalią kiedyś można było sympatyzować. Ja tak miałem, nie kibicowałem im jakoś mocno, ale jak zbliżały sie ich mecze to wiedzialem, że będzie co oglądać i liczylem na ich wygrane. Oczywiście wszystko przez zawodników np. Deco, Figo, Ricardo, Carvalho, Gomes, Nani, Van der Sar, Van Bronckhorst, Van Bommel, Davids, Sneijder, Kuyt, Robben, Van Nistelrooy, Van Persie. Obecnie jedynie do De Jong'a mam lekką sympatię. Reszta całkowicie
  • Odpowiedz