Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137 kojarzę go i jego awatar, on jest chyba taki lekko szursko-pokręcony, już kiedyś w jakimś wątku też się odpalił w ten sposób na jakieś egzystencjonalnie czy inne paranormalne tematy xD użytkownik typu zablokować i zapomnieć
  • Odpowiedz
  • 2
@Lefty: nawet gdyby nie pisał to była to moja pierwsza myśl. Jest cos w tym jak ludzie formułują myśli co potrafi ich zdradzić i ten jego ciąg świadomości jest tego świetnym przykładem: chaotyczny jak diabli, przeskakuje z jednego do drugiego wątku bez żadnej pauzy, zero akapitów, minimum interpunkcji. Czytałem kiedyś wiadomości od znajomego który był w manii i wyglądały praktyczne identycznie.
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 Oj tak, też miałem kiedyś kumpla, który jak się potem okazało zachorował na schizofrenię. Styl pisania bardzo podobny, z tym że wypisywał takie odklejeństwa, że nie dało się z tego potoku myśli nic zrozumiec. Kumpel niestety już nie żyje (,)
  • Odpowiedz
@Kremufka2137 typ do mnie pisał w grudniu 2023 roku o podobnym temacie xD

Zablokuj dziwaka i tyle.

Co do wątku to po śmierci jest to co przed urodzeniem czyli nic.
Nie wiem też czemu ludzie myślą, że jest jakiś bank dusz i robi się losowanie która dusza wpadnie do którego ciała
  • Odpowiedz