Wpis z mikrobloga

Przeważnie do Gdańska przyjeżdżam poza sezonem, tym razem jestem tu w lipcu. Mieszkanie mam koło Brzeźna więc zawsze bywałem na plaży koło mola. Dzisiaj jednak nie moje klimaty - ludź na ludziu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteście w stanie doradzić gdzie z reguły nie ma tłumów? Stogi? A może jechać aż na wyspę Sobieszewską? Jeśli Stogi to jechać tramwajem na plażę nr 25 czy cisnąć autem najbardziej na wschód aż do Wisły do wejścia 20? #gdansk #trojmiasto
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PepeXD Wejście 20, czyli Górki Zachodnie, to najlepsze co możesz znaleźć bez wyprawy na Wyspę Sobieszewską i dalej. Z plażą na Stogach przy pętli tramwajowej jest ten problem, że stamtąd słychać głośny hałas z portu.
  • Odpowiedz
@PepeXD: dziś jak jechałem w kierunku Sobieszewskiej to też samochód na samochodzie, a tam z parkingami jest średnio. Sprawdź może Mikoszewo bo tam bardzo fajne plaże i baaardzo płytko więc dla dzieci idealnie, parkingi w lesie dość blisko plaży ale oczywiście płatne
  • Odpowiedz
@PepeXD podjedź na kamienny potok i w stronę Orłowa, wszędzie blisko, a ludzi mało. Knajpki jednak w zasięgu ręki itp. Opłacam, mieszkam tu na Kolibkach i jest najlepiej.
  • Odpowiedz