Wpis z mikrobloga

@1-1-1-1: Ja zmieniam galoty po każdym myciu a myje się 2 razy dziennie obowiązkowo. W swojej naiwności uważałem to za standard o wszystkich, zwłaszczach u młodych julek...
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: One staniki na świeże też zmieniają gorzej niż niektóre chłopy skarpety. Powącha, nie śmierdzi, to dawaj kolejny dzień!
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Polki może i mają duże wymagania i wybujałe ego, ale za to nic nie oferują, a jeszcze gaci nie zmieniają i śmierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: kiedyś czytałem artykuł o gościach co z murzyńskiego getta trafiali do zawodowej ligi i zaczynali zarabiać miliony. I szedł taki do sklepu, kupował jakąś odzież, założył, ponosił, ubrudziło się - do śmieci. Nie, nie odbijało mu. On po prostu NIE WIEDZIAŁ że rzeczy można prać.

Ale ta tu to nie jest futbolistą-milionerem. Tylko ohydnym śmierdzielem. (Z jej ostatniego tweeta w pierwszym poście wynika jasno, że nosi 1 parę majtek
gorobei - @1-1-1-1: kiedyś czytałem artykuł o gościach co z murzyńskiego getta trafia...

źródło: images(1)

Pobierz
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Na początku wydawało mi się, że dyskusja jest o majtkach menstruacyjnych (moim zdaniem też to obleśne i żadna z firm reklamujących to badziewie nie była mi w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące higieny), ale po drugim screenie to nie wiem xD
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 xD czy ja dobrze rozumiem? Bo czytałem na szybko. Typiara się pruje że majtki czyste po tygodniu bo podpaska i ich nie zmieni, ale jakby zmieniała codziennie to by musiała wyrzucać do śmieci 7 par bo plamy krwi? Xd czyli jak nosi tydzień to czyste a jak zmieniać codziennie to już nie czyste? Xd
  • Odpowiedz