Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie filmik #yanek ze Szwecji i oczom nie wierzę. Typ nalewał sobie wodę z miejsca gdzie się myje kible z kampera xD Normalnie typ nalał sobie wodę z węża którym ludzie wypłukują kupy xD

Jako że mam Szwecję zjeżdzoną w tą i wewtą to mnie posłuchaj Janie Dzbanie. Na każdej stacji benzynowej, czasami nawet na tych bezobsługowych, jest coś co masz na zdjęciu. Tam w środku jest kran z wodą, konewki kilkulitrowe żeby sobie ją ponosić, wiaderka z takim dyngsem do czyszczenia szyb, a czasami jak się ma farta, to nawet z taką szczotą z szlauchem co u nas są płatne na myjniach samoobsługowych, żeby sobie komary z szyby zmyć. Jest też wąż do pompowania kół. Weź się zachowuj tam.


#zyjzpasji
wezsepigulke - Włączyłem sobie filmik #yanek ze Szwecji i oczom nie wierzę. Typ nalew...

źródło: temp_file8962444369591993970

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: ale nie hejtuj go, on ma niezniszczalny organizm po tacie, bakterie nic mu nie zrobią bo bierze chlorelle czy jak to sie zwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dziadowanie było fajne przy budowie busa ale to co teraz odwala to jest hit
  • Odpowiedz