Wpis z mikrobloga

Moze czegoś nie widzę, ale co tutaj śmiesznego?


@Netaro: Wynajmuje z bratem w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie mieszkanie 68 metrowe za 4200 już ze wszystkimi opłatami i uważam, że przepłacamy. Teraz odpowiedz sobie czy ta oferta jest atrakcyjna XD
  • Odpowiedz
@ivall: xd, jak połączyć wady wynajmu i (prawie) kupna mieszkania w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co jest spoko na wynajmie to że nie muszę wywalac mieć setek tys na start a w razie jak mi się plany zmienia to mogę oddać klucze i elo.
To co jest spoko w kupnie to że płacę za swoje i za 5-10 lat będzie to mieszkanie bardziej moje
  • Odpowiedz
czemu najgorsza? Pytam bo chce kupić niedługo i właśnie Targowek biorę pod uwagę


@loginnawykoppl: Targówek ma wady i zalety tak jak każda dzielnica. Jest bardziej spokojny, ma dużo zieleni (ale mało parków, głównie ROD i lasy), ale to powoduje że gęstość usług nie jest w wielu rejonach zadowalająca. Dojazd do centrum w godzinach szczytu jest OK przez Radzymińską, ale jechanie przez S8 lub przez Ząbki to jednak udręka.
  • Odpowiedz
: czemu najgorsza? Pytam bo chce kupić niedługo i właśnie Targowek biorę pod uwagę


@loginnawykoppl: teraz pewnie nie bo się zmienia plus jest Metro, ale Praga Północ, Szmulki i Targówek to kiedyś były najgorsze dzielnice jeśli chodzi o pospolitą przestępczość
  • Odpowiedz
czemu najgorsza? Pytam bo chce kupić niedługo i właśnie Targowek biorę pod uwagę


@loginnawykoppl: nie jest. Jest ok. Nie słuchaj słoików, którzy o Warszawie słyszeli tylko tyle że jest Mokotów.
Generalnie że starych wielkopłytowych dzielnic jak Bemowo, Bródno, Bielany, Targówek masz bardzo dobrą komunikację i co najważniejsze wszystko załatwisz pod blokiem. Na takim np Ursynowie to ciężko znaleźć chociażby sklep miesny - no chyba, że za taki uważa się mokpol
  • Odpowiedz