Wpis z mikrobloga

Co kupic? Nie sram pieniędzmi, ale są to osiągalne rzeczy są. Z jednej strony chcialbym 60fps i ultra grafikę, a z drugiej nie jestem pewny czy chce tyle kasy wydawać.
#pcmasterrace #gry #steam #konsole #xbox #ps5 #ps4

Co kupić do wieczornego grania?

  • PC za 6-7tys 54.8% (131)
  • Xbox Series S 8.8% (21)
  • Xbox Series X 27.6% (66)
  • Inne? 8.8% (21)

Oddanych głosów: 239

  • 37
  • Odpowiedz
@Brunczek proponuję ci obczaić biblioteki gier w abonamentach xbox i ps. Odrzucam od razu pc, bo to nie przyjemne kanapowe granie.
Nie wiem jakimi xbox dysponuje grami, to sobie sprawdzisz, ale ps ma całkiem sporo do zaoferowania i z nowszych jak i dziesięciolatków. Na promce uda się psplusa kupić za 300zl na rok, normalnie jest za 500 jakoś
  • Odpowiedz
@Brunczek: jak chcesz grać grać to PC, jak chcesz cos tam pograć to konsola. Nie sluchaj goscia od aparatu- na nim nie pograsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunczek: pamiętaj jeszcze, że jak chcesz grać po sieci na konsoli, to musisz haracz zapłacić xD Jak dużo grasz i zależy Ci nie tylko na nowych tytułach, to pc, jak chcesz sobie pograć raz na miesiąc w "nowe" gry to konsola wystarczy. No i jeszcze zależy w co lubisz grać, bo w takiego total wara na konsoli nie pograsz xd
  • Odpowiedz
@Brunczek: gdyby zależało mi tylko na graniu i nie przeszkadza brak myszki plus nie spinam się żeby grafika 500 dysk tysionc to bierz Xbox series X I ps5, ograsz praktycznie wszystkie możliwe gry na kanapie w relatywnie dobrej jakości. Komp za 6-7k da lepsze osiągi, ale za niewiele więcej ponad połowę tej kwoty masz dodatkowo wszystkie exclusivy PlayStation.

Z kolei jeśli klawiatura myszka i sprzęt nie tylko do grania to
  • Odpowiedz
@Brunczek: Jak nie srasz pieniędzmi i nie masz jakichś utartych preferencji to brałbym ktoregoś X Boxa z gamepassem, bo ludzie chwalili, że nie taki drogi a jest w co grać. Ja mam PS5, ale liczę się z tym, że nowe gry są drogie, a to co w pakiecie już ograłem.
  • Odpowiedz