Wpis z mikrobloga

Moderacja właśnie usunęła mój najlepiej plusowany komentarz, w którym napisałem, że:

"DLA PIENIĘDZY" TO CYNICZNY PISOWSKI APARATCZYK, KTÓRY ROBIŁ WYWIAD Z OBAJTKIEM, KIEDY TEN UKRYWAŁ SIĘ PRZED PROKURATURĄ I OPINIĄ PUBLICZNĄ W BUDAPESZCIE, WIĘC TRAKTUJĄ GO JAK SWOJEGO.

Czy ta informacja potwierdzona przez dziennikarzy śledczych jest niewygodna dla moderacji wykopu? Proszę o odniesienie się.

Oryginalny post:
https://wykop.pl/wpis/77074569/chlop-jest-coraz-bardziej-odklejony-widac-w-jego-o

Dziennikarze śledczy
https://frontstory.pl/penthouse-daniel-obajtek-budapeszt-orlen/

#polityka #bekazpisu #moderacjacontent #afera #dlapieniedzy #orlen #obajtek
TheTostu - Moderacja właśnie usunęła mój najlepiej plusowany komentarz, w którym napi...

źródło: Screenshot 2024-07-06 at 10.05.36

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 244
@TheTostu: Dla moderacji wykopu to niewygodnym pytaniem jest na co wydali rządową dotacje od PiSu na modernizację wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Moderacja właśnie usunęła mój najlepiej plusowany komentarz, w którym napisałem, że:


"DLA PIENIĘDZY" TO CYNICZNY PISOWSKI APARATCZYK, KTÓRY ROBIŁ WYWIAD Z OBAJTKIEM, KIEDY TEN UKRYWAŁ SIĘ PRZED PROKURATURĄ I OPINIĄ PUBLICZNĄ W BUDAPESZCIE, WIĘC TRAKTUJĄ GO JAK SWOJEGO.


Czy ta informacja potwierdzona przez dziennikarzy śledczych jest niewygodna dla moderacji wykopu? Proszę o odniesienie się.


@TheTostu: kojarzę ten komentarz z gorących, napisałeś w nim też, że jest "cynicznym skur******", i to
  • Odpowiedz
@TheTostu: nie tyle Pisowski co Konfederastyczny a Konfa/Narodowcy to kontrolowana opozycja xD Teraz okazuje się że większość ekspertów, jutuberów i dziennikarzy poleciało na pieniążki ale i tak najgorzej mają ci co sprzedali się za 500zł i jadą z prymitywnym przekazem nawet nie udają
  • Odpowiedz
kojarzę ten komentarz z gorących, napisałeś w nim też, że jest "cynicznym skur******", i to najprawdopodobniej za te wyzwiska Twój komentarz spadł z rowerka


@LukaszN: Tak żem czuła, już kilka razy widziałam żale wykopków, że okropna moderacja usuwa wpisy i komentarze, po czym się okazywało, że używali w nich tego typu wyzwisk xD
  • Odpowiedz