Wpis z mikrobloga

Czy po tych tysiącach już filmików dziwnych świateł tudzież jellyfish uważasz, że cywilizacja jest pozaziemska czy może jednak są to „ziemianie” ale inni niż my
Chodzi o filmy gdzie wbijają się w wulkan albo do wody bezpośrednio lub startują z w.w
Czy może ktoś ma jakąś ciekawą teorie na te liczone już w tysiącach obserwacje
Ankieta gdyż jestem ciekaw waszej opinii natomiast jeszcze bardziej docenię angaż w dyskusje
#paranormalne #ufo #ufonapowaznie #pytanie #uap #kosmos
KrzysztofZimnoch - Czy po tych tysiącach już filmików dziwnych świateł tudzież jellyf...

źródło: IMG_4249

Pobierz

Ufo/uap/jellyfish etc.

  • Pozaziemska cywilizacja (przylatują tutaj) 39.8% (33)
  • Cywilizacja ziemska (żyjąca tutaj)pod naszym nosem 38.6% (32)
  • To wojskowo/kosmiczne programy człowieka (USA np) 21.7% (18)

Oddanych głosów: 83

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrzysztofZimnoch Może to tylko sztuczna inteligencja (jeśli to nie obiekty ludzkie). Samoreplikujące sondy Newmanna mogły skolonizować całą naszą galaktykę już miliony lat temu i tylko obserwować postępy ewolucji. Może przesyłając wyniki obserwacji do tych którzy je wysłali a może już nie ma kto odebrać tych informacji, ta cywilizacja może już nie istnieje od milionów lat i przetrwały tylko te sondy z konkretnym zadaniem obserwacji. Taka jest moja hipoteza.
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: filmow jest duzo ale jaki to dowód, kazdy dzieciak bawiacy sie w youtubera potrafi zrobic (wiekszosc) efektow ktore przypominaja te z tych wszystkich filmikow, a co dopiero ktos kto jest profesjonalistom i mu sie nudzi w wolnym czasie. dla mnie to zaden dowod. ale i tak wierze ze cywilizacja/e pozaziemskie nas obserwuja a moze nawet sa na naszej planecie.
  • Odpowiedz