Wpis z mikrobloga

  • 0
@Glikol_Propylenowy: No co ty mordo przecież nie mówię o modelkach wystarczy zeby była normalna i nie miała w deklu #!$%@?,ale jednak pociąg fizyczny musi być nie jest zła zobaczymy jak sie to potoczy na kawe pogadać zawsze można wyjsc…
  • Odpowiedz
@mistejk: Zbyt długo trzeba by pisać, zależy to głównie od typu dziewczyny do której piszesz. Na taką, która tylko czeka, żeby się z kimś spotkać, jest ok, ale tu duże prawdopodobieństwo, że ona spotyka się z duza ilością facetów, żeby sobie fajnie spędzić czas za darmo i się nazrec, z kolei lepiej jest celować w dziewczyny, które tak od razu nie chcą się spotykać, które wola najpierw jakoś się poznać
  • Odpowiedz
@Dejw983: z tymi apkami teraz jest coś nie tak teraz, jednej strony miałem sytuację że młode Babki 7/10 mnie same zapraszały na wyjście, a z drugiej na badoo jak daje wszystko w prawo czasami to nie mam pary z kobietami 1/10 z kilkoma dziećmi, te apki maja za zadanie dołować facetów
  • Odpowiedz
  • 0
@ProDziekan69: Tez mi sie tak wydaje,albo znajdę jaja w rozporku i zacznę podbijać na żywo,albo skończę sam jak śmieć nigdy w realu nic nie próbowałem,a jeżeli chodzi o tindera to miałem 4 Fwb i jeden krótki związek z taka Karyna,ale była dość fajna mnie pociągała w tym momencie od ponad roku na tych gowno apkach nic mi nie wychodzi mam 29 wiosen zegar tyka a ja jestem w ciemnej dupie
  • Odpowiedz