Wpis z mikrobloga

Pan Donald Tusk to jednak fachowiec jest, że Krzysztofa Hetmana zastąpił jeszcze większym kretynem. Argumentu o brakujących 2 milonach mieszkań to nawet najbradziej żenujący naganiacze przestali używać na Youtube.
#nieruchomosci #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 358
@GomiGomi Doświadczenie: asystent posła, dyrektor WORD w Pile, poseł. Jak taki człowiek ma się znać na rozwoju i technologii, jeśli całe życie przepracował na ciepłych, państwowych posadkach? Na takich stanowiskach powinni siedzieć ludzie z doświadczeniem w pracy w przemyśle, startupach, a nie dyrektorzy WORD.

Ta nominacja to kpina i naplucie w twarz ludziom, którzy poszli na wybory 15 X po jakościową zmianę.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Paszyk
  • Odpowiedz
Na takich stanowiskach powinni siedzieć ludzie z doświadczeniem w pracy w przemyśle, startupach, a nie dyrektorzy WORD.


@Dlkvv: Za co? Za 12k miesięcznie? Jak ty chcesz specjalistów ściągnąć za taki hajs XD Zresztą minister to tylko gadająca głowa. Robotę robią pracownicy.
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiPowrut88 12k miesięcznie to oni mają podstawy, której nie muszą ruszać z konta. Do tego dochodzą różne diety, mieszkania za free, limuzyny służbowe i inne benefity.

Może i to gadająca głowa ale decyzyjna. Jeśli pracowałeś w organizacji, gdzie Twój szef był niekompetentny i kierował się chłopskim rozumem, albo złotymi radami jego klakierów, to wiesz jaki to ma destrukcyjny wpływ.

Myślę, że znalazłoby się wielu managerów z doświadczeniem, chcących objąć tekę ministra
  • Odpowiedz
@GomiGomi: Jak to w ogóle może tak działać. W jakiej innej pracy można dostać tak dużą odpowiedzialność i niezłe pieniądze nie mając doświadczenia czy wiedzy ?
  • Odpowiedz
@GomiGomi: u mnie w ochronie środowiska zamienili PiS na PSL, dziady ledwo pisać potrafią, czytanie raczej ich przerasta, a o jakichkolwiek kompetencjach i znajomości działki do której ich wcisnęli nie wspominam
  • Odpowiedz
  • 1
@Bonsoul: Jak wygląda to w ogóle? Samą wierchuszkę instalują inną czy jakichś średniego szczebla pracowników też? Nigdy w budżetówce nie pracowałem i nie mam wyobrażenia do końca.
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: Czy oni są z nami w pokoju? Nie wiem czy zauważyłeś, ale gościu jest z PSL, startował z list Trzeciej Drogi, a w Polsce są rządy koalicyjne.
Jak Kopacz była fatalną premier z ramienia PO to była to wina PO. Jak PSL wystawia do rządu jakąś miernotę to jest to wina PSL. Czaisz bazę czy przerasta Cię to intelektualnie?
  • Odpowiedz
  • 0
Przecież większość stanowisk zajmują ludzie którzy nie mieli nic z tym wspólnego. Dotyczy to również spółek skarbu państwa. Teraz tylko nastąpiła wymiana na swoich xd
  • Odpowiedz
Ta nominacja to kpina i naplucie w twarz ludziom


@Dlkvv: przecież PO i Lewica nie robi nic innego od czasu gdy powstali więc nie wiem czemu ktoś na nich głosujący miałby oczekiwać czegoś innego niż gęsta żela w morde
  • Odpowiedz
@GomiGomi: zaczęli od prezesa i zarządu instytucji, a po samorządowych wcisnęli ma dyrektorów/kierowników w poszczególnych wydziałach tych, którzy nie dostali się na wójta itd. - spadkowicze z lokalnej "powiatówki". Tam gdzie był potrzebny ktoś ktoś się znał na robocie ze starej ekipy to stworzyli stanowiska vice/zastępcy i jak już te dziady z psl poznały temat trochę to wywalili starych i weszli na ich miejsce. Jeśli chodzi o pracowników poniżej szczebla
  • Odpowiedz