Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że w #mcdonalds nadchodzą wielkie zmiany jeżeli chodzi o kawę? Chcą nas zmusić do kupienia kubka your cup wielokrotnego użytku, albo trzeba będzie dopłacać do kubka jednorazowego? Załóżmy, że kupię ten kubek wielokrotnego użytku. Jak odbywa się zamówienie kawy do stolika? Kiedy i jak podać swój kubek? Co jeżeli wypiję kawę i chcę zamówić drugą? Przyjmą nieumyty kubek?
dziobnij2 - Rozumiem, że w #mcdonalds nadchodzą wielkie zmiany jeżeli chodzi o kawę? ...

źródło: 1000001624

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Twój wybór ma znaczenie


@awres: mój wybór nie ma znaczenia, ale wolę pić z ceramicznego kubka a nie z papieru, bo kawa z papieru smakuje po prostu źle.
  • Odpowiedz
albo trzeba będzie dopłacać do kubka jednorazowego?


@dziobnij2: Nie trzeba bo masz to w cenie napoju od zawsze. Ceny są dalej takie same, po prostu jest wyróżniona taka pozycja przy zamawianiu, nawet na paragonie nie ma tego. Po prostu zawsze i tak i tak miałeś cenę tego kubeczka w cenie napoju i dalej tak będzie.
  • Odpowiedz
@Vadzior: no jak? Przecież już doliczają te 25 czy 30. Normalnie jest na paragonie. Pierwszym razem się zaskoczyłem, gdzieś tam kupowałem i dałem dyche, a miła pani mi powiedziała, że jeszcze 24gr chyba, że mam swój.
  • Odpowiedz
@Vetinari: sprawdzę paragon MC dziś jak pójdę do auta, więcej brałem. Gdzieś tam to BK był na 99% i doliczyli.

Przeklikałem właśnie w aplikacji MC zamów i odbierz i doliczyli 30gr.
  • Odpowiedz
@Bumbala: To mi nie doliczyli w tamtym tyg, cena zestawu super combo dalej 19zł, a nie 19,30zł. Na paragonie brak pozycji kubka, jedynie na ekranie się wyświetliło, że jest kubek w zestawie
  • Odpowiedz
@Bumbala: też zszedłem teraz do auta i znalazłem najświeższy paragon na którym był napój z dn. 20.06. Mogę wrzucić fotke. Nie ma kubka.
I na pewno w tamtym tyg jeszcze brałem super combo równo 19zł płaciłem.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Orlen jeszcze gorzej. Każe płacić za kubki które są papierowe i nie mają plastiku. Doliczają to do dodatkowo do ceny kawy. Moya wzięła to na siebie. jest to chamskie i nikczemne i oburzające
  • Odpowiedz
@Vadzior: ale ja Ci wierzę :). Nie musisz wrzucać. Pamiętaj, że maki to franczyza i może tak być, że jedne doliczają inne nie. Mój najbliższy doliczył, doszedłem do potwierdzania blika.
  • Odpowiedz