Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że w #mcdonalds nadchodzą wielkie zmiany jeżeli chodzi o kawę? Chcą nas zmusić do kupienia kubka your cup wielokrotnego użytku, albo trzeba będzie dopłacać do kubka jednorazowego? Załóżmy, że kupię ten kubek wielokrotnego użytku. Jak odbywa się zamówienie kawy do stolika? Kiedy i jak podać swój kubek? Co jeżeli wypiję kawę i chcę zamówić drugą? Przyjmą nieumyty kubek?
dziobnij2 - Rozumiem, że w #mcdonalds nadchodzą wielkie zmiany jeżeli chodzi o kawę? ...

źródło: 1000001624

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
Chcą nas zmusić do kupienia kubka your cup wielokrotnego użytku, albo trzeba będzie dopłacać do kubka jednorazowego?


@dziobnij2: nikt cię do niczego nie zmusza

Nie pamiętam dokładnych cen, więc załóżmy że średnia kawa przed zmianą kosztowała 10zł
Teraz kosztuje 9,70 + 0,30 za kubek jednorazowy = łącznie tyle samo co przed zmianą
Jak przyjdziesz ze swoim kubkiem to zapłacisz 9,70 = zaoszczędzisz te 30 groszy, tylko nie wydaj na głupoty
  • Odpowiedz
Dla wszystkich ból dupiących o papierowy kobek za 24gr. NIKT NIE KAŻE WAM CHODZIĆ DO MAKA !!11!111!!
Macie kawę w domu i pracy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Na zachodzie jakoś potrafią po prostu podawać Colę w plastiku, który jest potem myty. Jak ostatnio jadłem we Francji to zarówno frytki jak i Cole miałem w wielorazowych opakowaniach, które odstawiało się do osobnego pojemnika do mycia...
  • Odpowiedz
@Mikroprocesor: owszem, ale to nie jest restauracja z której naprawdę musisz korzystać, to prywatna firma i teoretycznie moga sobie robić co chcą. Zawsze można iść do konkurencji i w ogóle nie chodzić. Przecież kawę można kupić w wielu miejscach.
  • Odpowiedz
@awres: Ale weź zrób tak, aby samoloty były w skali do USA które pokazałeś. Oj, wtedy już by nie było widać tego ruchu, a tak to cały kraj jest zasypany samolotami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstaw tam jeszcze samochody wielkości miasta, wtedy to dopiero będzie...
  • Odpowiedz
@dziobnij2 kumpel ostatnio wziął taki kubek do maca, bo wozi je w samochodzie, no i przy ladzie pani mu przelała cole z papierowego kubka do jego kubka, po czym #!$%@? ten papierowy do śmieci xD
no faktycznie ekologiczne w #!$%@?
  • Odpowiedz
@dziobnij2 a to nie jest tak, że obecne przepisy zmuszają restauracje do sprzedawania opakowań jednorazowych do jedzenia i napojów?

Po prostu większość restauracji ma w to wywalone, ale mają taki obowiązek.
  • Odpowiedz