Wpis z mikrobloga

@magdalena-gaska: Bo najpierw może kojarzyć się z imprezami i luźną atmosferą/luźnym trybem życia. Dopiero później z problemami. Wszystko zależy do kogo i w jakim celu dany obraz jest kierowany.
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska:
A dlaczego zwracasz uwagę na kieliszek wina, a nie zwróciłaś na pizzę czy wydekoltowaną bluzkę?
Każdy ma swoje ulubione fragmenty które zauważa od razu, dla ciebie to jest alkohol, a obrazek jest nie tylko o tym.
  • Odpowiedz
@heniek_8:

A dlaczego zwracasz uwagę na kieliszek wina, a nie zwróciłaś na pizzę czy wydekoltowaną bluzkę?


Bo doszukuje się rzeczy które potwierdzą, że jej życie(w tym przypadku rozpłód) jest dobre, a inne życie jest złe. Ludzie tak robią, żeby sobie poprawić humor
  • Odpowiedz
  • 28
@SuperTimor435 ale tu nie o to chodzi, po prostu identyfikowanie z alko robi zły piar bezdzietnym, nie można by znaleźć innej symboliki? Jakbym nie miała dzieci to by mnie tym bardziej bolało, bo nie chciałabym żeby wzmacniać stereotypu, że bez dzieci to pewnie dlatego, że daje w szyję itp
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska: ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA
  • Odpowiedz
@magdalena-gaska a czemu po prostu nie można mieć #!$%@? na to co się zobaczy w internecie? Obraza cię, denerwuje, czy cokolwiek coś w internecie? Wyłącz #!$%@? telefon, to tak proste.
  • Odpowiedz