Wpis z mikrobloga

Film z pobytu w Norwegii influencera Speeda, który niedawno był u nas, pokazuje jak imigranci napadają na niego, popychają i napastują. Ciągną go za włosy jak jakaś dzicz. Ci co powyrywali mu włosy sprzedają je teraz na ebayu. Postęp i tolerancja według lewaków.

Nie to co zaściankowa, rasistowska Polska gdzie ludzie kulturalnie pytali czy mogą sobie zrobić zdjęcie i dbali o to żeby nie wchodzić w przestrzeń prywatną influencera.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #imigranci
WielkiNos - Film z pobytu w Norwegii influencera Speeda, który niedawno był u nas, po...

źródło: temp_file6109485784247768324

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos to jest content ktorego nie chcesz ogladac, wyswietlil sie tylko na tt, dlatego #!$%@? tym wykop od dwoch dni? Hmmm logiczne


@goodlife1 #!$%@?? Były tylko 2 wpisy. Reszta jest na inny temat. Ten jest teraz na czasie. Nie moja wina, że się nie interesujesz tym co aktualne.
  • Odpowiedz
@pawel86:

"Watkins zaczął transmitować w 2019 roku. Stał się znany w 2021 roku po tym, jak jego grono fanów zaczęło publikować na TikToku filmy przedstawiające jego często brutalne zachowanie podczas transmisji na żywo w stosunku do gier i graczy. Jego wybuchy skutkowały banami na platformie streamingowej Twitch i grze wideo Valorant[1]. W lipcu 2022 roku jego mieszkanie prawie się zapaliło po tym, jak odpalił w nim fajerwerki"

I taki debil
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

Polska gdzie ludzie kulturalnie pytali czy mogą sobie zrobić zdjęcie i dbali o to żeby nie wchodzić w przestrzeń prywatną influencera.


Nie mam pojęcia kim jest ten murzyn, ale dziś śmignął mi jego filmik z Warszawy, jak go jakiś p0lak polizał z zaskoczenia w dłoń. Nosz #!$%@? wcale mu nie wchodzili w przestrzeń prywatną xD
  • Odpowiedz
  • 2
dziś śmignął mi jego filmik z Warszawy, jak go jakiś p0lak polizał z zaskoczenia w dłoń. Nosz #!$%@? wcale mu nie wchodzili w przestrzeń prywatną xD


@koniecswiatajestbliski nie, bo speed się zgodził i sam mu dał rękę. Pełna kultura.
  • Odpowiedz