Wpis z mikrobloga

Film z pobytu w Norwegii influencera Speeda, który niedawno był u nas, pokazuje jak imigranci napadają na niego, popychają i napastują. Ciągną go za włosy jak jakaś dzicz. Ci co powyrywali mu włosy sprzedają je teraz na ebayu. Postęp i tolerancja według lewaków.

Nie to co zaściankowa, rasistowska Polska gdzie ludzie kulturalnie pytali czy mogą sobie zrobić zdjęcie i dbali o to żeby nie wchodzić w przestrzeń prywatną influencera.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #imigranci
WielkiNos - Film z pobytu w Norwegii influencera Speeda, który niedawno był u nas, po...

źródło: temp_file6109485784247768324

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@kidi1 influencer z USA, którym zarąbany jest teraz cały twitter.


@WielkiNos: Podoba mi się ta narracja z lewactwem, natomiast fakt jest taki, że gdyby nie ty i twoje codzienne zesrańsko od wczoraj to nawet bym nie wiedział, że jest jakiś influencer speed xD
  • Odpowiedz
  • 7
@WielkiNos: Podoba mi się ta narracja z lewactwem, natomiast fakt jest taki, że gdyby nie ty i twoje codzienne zesrańsko od wczoraj to nawet bym nie wiedział, że jest jakiś influencer speed xD


@Kryspin013 ja też jak otwieram twittera to niekoniecznie chcę oglądać wszystko co mi się wyświetla. Takie życie.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: I bardzo dobrze, niech Polska zostani rasistowska, zacofana i co jeszcze tam wymyslą. Nie beda chcieli tu przyjezdzać i bardzo dobrze. Mamy swoj porządek i kulture a to co sie dzieje włąsnie w krajach imigranckich to chyba nikt tego nie chce tutaj.
  • Odpowiedz
@WielkiNos z tą przestrzenią prywatną w PL to bym nie przesadzał. Dużo ludzi do niego podchodziło i robiło foty bez pytania jak w jakichś Indiach. Nie mniej jednak i tak duża różnica na plus w porównaniu do Norwegii
  • Odpowiedz
  • 2
@Kryspin013 przeważnie mój psiarski content pochodzi z jakichś głośnych spraw, raczej z publicznych grup i stron. Jestem co prawda na 2 psiarskich grupach, ale chyba nie wystawiałam stamtąd żadnego contentu. Nie siedzę tam, bo to nie na moje nerwy. Zbytnie zje&$nie.
  • Odpowiedz
imigranci napadają na niego, popychają i napastują. Ciągną go za włosy jak jakaś dzicz. Ci co powyrywali mu włosy sprzedają je teraz na ebayu


@WielkiNos: skąd Ci imigranci wiedzą co to za typ? Myślałem że w dupie mają zachodnią kulturę i nie wchodzą na te wszystkie twitterki i inne gówna. Nawet ja go nie kojarzę xD Z drugiej strony, jakby u nas emeryci dowiedzieli się co to za chłop i
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Na co komu włosy? Nie dziwne, że 0 bids. Taką wyprawioną głowę to bym może kupił. Następnym razem murzyny muszą się bardziej postarać.
  • Odpowiedz