Wpis z mikrobloga

Klapek to jest nygus jedzie po ziemię a jak za droga to już do innego sklepu nie chce się jechać. I też przekonuje Wykop że płaci za edukację cukrowej . Tylko chyba kiedyś mówił że wychodzi 2500 USD czy się mylę a dziś za pół roku płaci 500 USD ???

Kto ma lepszą pamięć napisze kiedyś ile podawał że płaci?

#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzikamery: gość nie ma 140 zł na ziemię i oczko wodne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja pier..to upadek człowieka jeździł bez działającego kierunku w skuterki hahaha ten kretyn poszedł do DHL by zapytać się czy idioci z PL mogą wysyłać mu paczki bo nic nie odbierał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ten bej nawet drzwi nie imię ogarnąć przecież wystarczyło to lekko zablokowa
  • Odpowiedz
@Dzikamery 1200 dolka coś mialczal tylko się okazało że pół roku było gratis. No ale musiał pokazać że płaci bo Heniu rozsiewał ploteczki że płacą dziadkowie. (A dziadkowie to chyba twaroga i dżunku wydalili z rodziny xD)
  • Odpowiedz
@Dzikamery: Jeżdżenie po kolejnych sklepach w poszukiwaniu niższych cen, to według mnie bezsens, jak wszystkie koncepty Klapka. Więcej wydasz na paliwo niż utargujesz w oddalonym sklepie.
  • Odpowiedz
A dziadkowie to chyba twaroga i dżunku wydalili z rodziny


@WielkiPowrut88: to jest bardzo możliwe, ewentualnie ona tam nie jeździ bo jak się tylko pokaże to są trudne pytania o pracę i trucie d--y żeby nowy gach nie był pijakiem jak Kiszonkowiec. Za to raczej dziadkowie płacą za przedszkole, bo przecież nie Kiszonka.

Jak Ropuch był z Twarogiem po pewien dokument (zgaduję, że akt urodzenia Cukrowej) w Koh Kongu -
  • Odpowiedz
@darth_invader no a dziwisz się, że go w dupe kopnęli? Przecież to dokładne przeciwieństwo kogoś, o kim myślisz, że mógłby być twoim zięciem. Jak się z byle kim idzie do łóżka, to się potem ponosi tego konsekwencje. On sobie na tą reputację persona non grata ciężko zapracował, tankując cambodie dzień w dzień.
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: Tryb jej pracy sugeruje, że jest na etacie "na telefon". Ale co robi wyjeżdżając "na telefon" na 2 godziny nie odważę się zgadywać. Po niechęci do pokazania swej twarzy na kanale u Klapka można domnimywać, że z niejednej lodziarni lody jadała.
  • Odpowiedz