Wpis z mikrobloga

chyba nie do konca o to mo chodzi, gdybym układała to pewnie każda płytkę bym sprawdzała poziomnicą + system poziomowania płytek, ale mam taką obawę że mimo równego podłoża, pierwszą płytkę np za wysoko położę i potem ciężko bedzie mi inne tak dopasować do jej poziomu. Czy od razu po położeniu można ją np zerwać aby dodac więcej kleju lub np mniej ?


@Katiee: widać że goowno sie znasz XD
  • Odpowiedz
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja: A gdzie ja napisałam że się znam ? Właśnie dlatego pytam OPa bo się nie znam w ogóle. Wracaj po wakacjach do szkoły dzieciaku i naucz się czytać ze zrozumieniem. A do kuchni to se swoją matkę wyślij, a nie mnie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Tja88

@grzesiecki: Była jakaś mega promocja na te płytki? Brzydszych nie widziałem. Kolor i wzór rodem z późnego PRL-u.

Była taka promocja, że cena mi odpowiadała i wzór. Do kotłowni w sam raz. Ale nowobogackim burżujom, oczywiste jest, że może się nie podobać. Leję na to.
  • Odpowiedz
@Katiee: dokładnie tak jak mówisz, 1 kładziesz masujesz do podłogi i tyle. Jak Ci się coś nie podoba to ja ściągasz i poprawiasz wg uznania. ;)
System poziomowania warto stosować od większych formatów, lub długich panelowych, bo klej dostaje skurczu, tzn dziś układasz i sprawdzasz na krawędziach jest super, przychodzisz jutro i zonk, bo są lekko wystajace lub wklesle, zwłaszcza jak czasem się nie robi idealnie na grzebień, bo coś.
  • Odpowiedz