Wpis z mikrobloga

Różowe, czy wy czasem myślicie? Właśnie na tinderze przesunąłem w lewo ładną, uśmiechniętą laskę, bo w zainteresowaniach na pierwszym miejscu miała "Harry Potter". Czy wy naprawdę "myślicie", że ustawiony mężczyzna może szukać do związku 30-letniej dupy, która fascynuje się fikcyjną postacią?! (°°

#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow
Tja88 - Różowe, czy wy czasem myślicie? Właśnie na tinderze przesunąłem w lewo ładną,...

źródło: Harry_Potter_

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Tja88: Akurat masa facetów lubi fantastyke i dla nich laska która też lubi jakąkolwiek fantastyke (ale tak szczerze lubi) to typowy soulmate. No ale zapominam że cześć facetów lubi być z takimi laskami co wycierają nimi podłoge i robią im dramy o ich hobby czy zainteresowania bo oboje mają kompletnie inne podejście do życia, spędzania czasu czy właśnie zainteresowań.
  • Odpowiedz
@Tja88:

Laska nie ma żadnych zainteresowań, tylko moda, uroda, dzieci, gwiazdy showbiznesu i w czym prać dywany a w czym obrusy.

Wykopki: łe, baby to są nudne, bez pasji i zainteresowań, nadają się tylko do jednego, tak je stworzyła natura by były przyziemne i głupsze od mężczyzn, twórców świata. W dzisiejszych czasach znalezienie materiały na żonę jest trudniejsze niż wygrana w
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: on chyba nie będzie zadowolony , chciał mnie kupić , a poza tym obraził mnie śmiertelnie XD, nawet zaoferował się że porzuci swoją polską żonę i wyjedzie z kraju XD ale nie przyjąłem jego hojnej oferty mam inne plany dotyczące tego chłopca XD , coś tam pieprzył o powiązaniach w Afganistanie i Egipcie , mam bliższe w Łodzi i Nadarznie XD .
  • Odpowiedz
No ale zapominam że cześć facetów lubi być z takimi laskami co wycierają nimi podłoge i robią im dramy o ich hobby czy zainteresowania bo oboje mają kompletnie inne podejście do życia, spędzania czasu czy właśnie zainteresowań.


@WomanWhisperer:

Zawsze mnie to zastanawiało. Jest tyle kobiet z zainteresowaniami, od gier przez podróże po motoryzację, ale nie, facet musi wybrać tę, która mu będzie zabraniać wychodzić z domu i mieć hobby, co
  • Odpowiedz